Różności i nowinki technologia

Składane rowery elektryczne G4 firmy Gocycle obiecują większą moc i mniejszy hałas

Gocycle, producent jednych z najbardziej przyciągających wzrok i elastycznych rowerów elektrycznych na świecie, powraca ze swoim e-rowerem czwartej generacji. Seria G4 oferuje nowy silnik, lepsze opony, lżejsze komponenty z włókna węglowego i nie tylko, aby ulepszyć jeden z naszych ulubionych e-rowerów. Ale zanim zaczniesz się zbytnio podekscytować, wiedz, że seria G4 zaczyna w sugerowanej cenie detalicznej 3999 USD. Wszystkie modele G4, G4i i G4i Plus są już dostępne w przedsprzedaży.

Za te pieniądze Gocycle produkuje bardzo wysokiej jakości e-rower, który okazał się równie odpowiedni do długich dojazdów do pracy i podróży multimodalnych ze względu na kompaktową konstrukcję umożliwiającą szybkie składanie z szerokimi oponami o dużej objętości. Ta tradycja jest kontynuowana w modelach G4.

Nowy silnik to prawdopodobnie moja ulubiona zmiana i funkcja, którą testuję najbardziej. Po pierwsze, niestandardowy napęd G4drive jest obecnie określany jako „cichy”, co oznacza, że ​​jest zgodny z większością nowoczesnych silników do rowerów elektrycznych powyżej, powiedzmy, 1300 USD. Jest również dostrojony do mocy startowej z postoju. Wcześniej Gocycle polegał na mocy ud, aby zejść z linii, aby silnik piasty przedniej i wymienny akumulator były tak małe i lekkie, jak to tylko możliwe. G4drive zapewnia większy moment obrotowy i moc w porównaniu z tym, co Gocycle wciąż nazywa „wiodącym w swojej klasie kompaktowym pakietem”. Zobaczymy.

Nowa środkowa rama z włókna węglowego i inne ulepszenia pomagają obniżyć wagę wszystkich modeli o 1 kg.
: Gocycle

Nowy silnik z przednią piastą G4drive jest cichy, zapewnia większy moment obrotowy i jest w stanie zapewnić moc z postoju, a opony mają lepszą przyczepność.
: Gocycle

Nawet przy mocniejszym silniku inne zmiany, takie jak przejście na włókno węglowe w środkowej ramie i jednostronny widelec, pomagają zmniejszyć wagę o 1 kg w całej serii, podczas gdy opony z bieżnikiem z dodatkiem mieszanki krzemionkowej zapewniają lepszą przyczepność. E-rowery czwartej generacji poprawiają również łączność dzięki zintegrowanemu 1-amperowemu portowi ładowania USB na kierownicy i Bluetooth LE, a także ulepszonej sile składania i hamowania, zgodnie z Gocycle. Szybkie ładowanie trwające trzy i pół godziny jest teraz standardem w całej gamie.

„G4 jest rozwijany od wielu lat i stanowi najważniejszą aktualizację produktu dla Gocycle od czasu naszego programu inżynieryjnego G1 do G2” – powiedział w komunikacie prasowym projektant i założyciel Gocycle, Richard Thorpe. „Nasze modele czwartej generacji zostały opracowane dzięki połączeniu słuchania naszych klientów i naszej nieustającej misji tworzenia najlepszych miejskich rowerów elektrycznych na naszej planecie. G4 nie tylko ustanowi nowy standard dla Gocycle, ale nowy standard wydajności dla wszystkich naszych konkurentów w segmencie przenośnych rowerów elektrycznych ”.

Najwyższy model G4i Plus w błyszczącej czerni z kołami z włókna węglowego.
: Gocycle

G4 (3399 GBP / 3699 EUR / 3999 USD) to model podstawowy z mechanicznymi przekładniami typu twist-shift i zasięgiem do 40 mil (65 km). G4i (3999 funtów / 4499 euro / 4999 dolarów) podnosi poprzeczkę dzięki przewidywalnej elektronicznej zmianie biegów, zintegrowanym światłom do jazdy dziennej, bardziej szczegółowemu wyświetlaczowi LED na desce rozdzielczej i poprawionemu zasięgowi do 50 mil (80 km). Najwyższej klasy model G4i Plus (4 999 GBP / 5499 EUR / 5 999 USD) jeszcze bardziej poprawia sytuację dzięki lekkim kołom z włókna węglowego. Będzie dostępny w ograniczonej liczbie w kolorze czerwonym lub błyszczącym czarnym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook