Różności i nowinki technologia

Składany Surface Duo Microsoftu pojawia się w Europie i Kanadzie 18 lutego

Microsoft wprowadzi swoje składane urządzenie Surface Duo do Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec i Kanady 18 lutego. To pierwszy raz, gdy Surface Duo z dwoma ekranami jest dostępny poza Stanami Zjednoczonymi, zarówno dla firm, jak i konsumentów. Wyceniony od 1349 funtów w Wielkiej Brytanii Surface Duo będzie dostępny w sklepie Microsoft Store w Wielkiej Brytanii oraz w sklepie Currys PC World.

Surface Duo zadebiutuje również w Kanadzie, Francji i Niemczech 18 lutego. Urządzenie będzie wycenione w Niemczech na 1549 euro. Microsoft po raz pierwszy wypuścił Surface Duo w USA we wrześniu 2020 r., A ukończenie międzynarodowej wersji zajęło firmie około pięciu miesięcy.

Urządzenie Surface Duo firmy Microsoft.
: Vjeran Pavic / The Verge

W zeszłym roku sprawdziliśmy Surface Duo i chwaliliśmy sprzęt, ale błędna zmodyfikowana wersja Androida utrudniała czasami korzystanie z niego. W urządzeniu brakowało również wielu aplikacji firm innych niż Microsoft, które korzystałyby z podwójnych ekranów. TikTok był jedną z większych aplikacji innych firm, które zostały zaktualizowane specjalnie dla Surface Duo w zeszłym roku, ale wciąż nie ma wystarczającej liczby aplikacji korzystających z tego wyjątkowego sprzętu.

Chociaż Microsoft obiecał comiesięczne aktualizacje dla Surface Duo, firma nie dostarczyła aktualizacji w grudniu. Aktualizacje nie zrobiły wystarczająco dużo, aby poprawić wrażenia z korzystania z oprogramowania Surface Duo, pomimo jego oczywistego potencjału.

Aktualizacja, 11 lutego, 9:40 ET: Artykuł zaktualizowany o szczegóły dotyczące premiery Surface Duo na innych rynkach.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook