Gry

Skorzystaj z tych ograniczonych czasowo zniżek na technologie i gry

Doszliśmy do weekendu i początku kolejnego miesiąca. Sayonara, kwiecień i witaj w maju. Ostatnie kilka dni o godz The Verge to jedne z najlepszych ofert technologicznych w tym roku, jak na przykład wygasła umowa, która straciła 150 USD z Apple Watch Series 6, co oznacza, że ​​cena jest niższa niż nawet Apple Watch SE. Ten sprzedał się w ciągu zaledwie kilku godzin, chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby pojawił się ponownie.

Nie wszystkie najlepsze wyprzedaże tygodnia się skończyły. Możesz zaoszczędzić na grach na PC z okazji Złotego Tygodnia w Japonii i uzyskać 80 USD zniżki na pakiet Google Nest Wifi, żeby wymienić tylko kilka przykładów. Więcej informacji znajdziesz poniżej.


Zaoszczędź do 147 USD na zamówieniu w przedsprzedaży nowego iPada M1 Pro lub iMaca

Apple ogłosił, że nowy iPad Pro i kolorowe komputery iMac pojawią się w sprzedaży 21 maja. Wszystkie z nich możesz zamówić w przedsprzedaży tutaj. Ale chciałbyś zaoszczędzić trochę pieniędzy na przedsprzedażach, prawda? Witryna Expercom oferuje ekskluzywne oferty, obniżając aż o 147 USD zamówienia w przedsprzedaży na nowego 11-calowego iPada Pro lub iMaca. To może nie potrwać długo.

Apple iMac z chipem M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsze odświeżenie iMaca firmy Apple obejmuje odświeżoną konstrukcję i procesor M1 tego giganta technologicznego.

iPad Pro (11-calowy, 2021, czip M1)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy 11-calowy iPad Pro firmy Apple jest wyposażony we własny procesor M1 firmy, Thunderbolt i opcję dodania 5G.


Zaoszczędź 80 USD na pakiecie Google Nest Wifi do soboty 1 maja

Przez pozostałą część soboty, 1 maja, Adorama będzie hostować świetną ofertę na routerze Google Nest Wifi i przedłużaczu Point. Możesz go zdobyć za 189 USD, czyli o 80 USD mniej niż zwykle kosztuje pakiet. Wystarczy wpisać kod oferty EXTRAOFF80 na stronie kasy, aby zapisać.

Dzięki tym dwóm urządzeniom Wi-Fi typu mesh działającym w tandemie, powinieneś być w stanie zapewnić niezawodny zasięg sieci bezprzewodowej w swoim mieszkaniu lub domu. Poza sprzedażą router zwykle kosztuje 169 USD, a punkt kosztuje kolejne 149 USD, więc oszczędzasz znaczną ilość gotówki. Ta umowa zakończy się w sobotę 1 maja o 23:59 ET.

Pakiet routera Google Nest Wifi

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Router Nest Wifi i przedłużacz punktu firmy Google mają skromny wygląd. Router ma dwa porty Ethernet, a Point może być używany jak inteligentny głośnik. Wpisz kod EXTRAOFF80 przy kasie, aby zapisać.


Nier: Automata

: Platinum Games

Wyprzedaż gier na PC z okazji Złotego Tygodnia

Jeśli nie jesteś wystarczająco zajęty grzebaniem w swoich zaległościach i chcesz nowych gier na Steamie, sprawdź wyprzedaż Złotego Tygodnia w sklepie, która potrwa do 6 maja o 13:00 czasu wschodniego. W sprzedaży jest zbyt wiele gier, aby je tutaj wymienić, ale kilka wyróżniających się gier to Death Stranding za 24 USD (zwykle 60 USD), Persona 4 Golden za 14 $ (zwykle 20 $), kilka gier w Yakuza franczyzy, Nier: Automata za 20 USD (zwykle 40 USD) i wiele więcej.


Słuchawki Sony WH-1000XM4 z powrotem spadły do ​​278 USD

Doskonałe, flagowe słuchawki bezprzewodowe firmy Sony są łatwe do polecania ze względu na doskonałą jakość dźwięku, skuteczną redukcję szumów, długotrwałą żywotność baterii i wygodę. Osobiście uważam, że za te funkcje warto zapłacić pełną cenę wywoławczą (349 USD). Ale cały powód, dla którego wspominam o nich w tym biuletynie, to fakt, że są one o 72 USD tańsze niż zwykle u niektórych sprzedawców – prawdopodobnie przez ograniczony czas.

Sony WH-1000XM4

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Sony 1000XM4 są lepsze od swoich popularnych poprzedników dzięki nowym funkcjom, takim jak parowanie wielopunktowe i automatyczne wykrywanie mowy. Zachowują ten sam doskonały komfort i najwyższą jakość dźwięku. W Adorama możesz otrzymać tę ofertę z dołączonym powerbankiem bez dodatkowych kosztów.


Ten kontroler Switch Pro zawiera Super Mario Odyssey za 100 $

W Walmart możesz złapać najlepszy dostępny kontroler dla Switcha, Nintendo Switch Pro, za 100 USD. Jeśli chodzi o to, dlaczego jest to ta cena, a nie zwykłe 69 USD, cóż, pochodzi z cyfrowego pobrania Super Mario Odyssey w przypadku Switcha, wartość sama w sobie wynosi 60 USD. Tak więc ta oferta jest jak zapłacenie tylko 50 USD za każdą z nich, oszczędzając 30 USD na pakiecie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook