Różności i nowinki technologia

Slack wkrótce uszanuje wybrany kolor skóry, gdy rozwalisz reakcję emoji

Wielu z nas tutaj w The Verge są wielkimi fanami reakcji emoji w Slacku, a dzisiaj zauważyliśmy, że Slack naszego redakcji grupuje teraz reakcje emoji z różnymi odcieniami skóry w jedną reakcję masową. Ta funkcja jest teraz udostępniana wszystkim, mówi firma The Verge.

Oto jak to działa. Załóżmy, że Twój kolega upuścił emoji z wygiętymi bicepsami w kolorze Simpsona w wiadomości Slack z okazji czyjegoś wielkiego osiągnięcia. Jeśli domyślnym odcieniem skóry dla emoji w Slacku jest ciemny odcień skóry, a ty zetrzesz tę reakcję emoji Simpsons-yellow Flexed Biceps, obok żółtego pojawi się emoji o ciemnym odcieniu skóry i Twoja reakcja zostanie dodana do całkowitej liczby.

Moi redaktorzy pozwolili mi opublikować tę bardzo tajną wiadomość z naszego wewnętrznego Slacka, abyś mógł zorientować się, jak w praktyce wyglądają zgrupowane reakcje emoji:

Widziałem dziś grupy reakcji emoji z reprezentowanymi czterema różnymi odcieniami skóry, więc ta funkcja prawdopodobnie może pogrupować wszystkie sześć dostępnych opcji odcieni skóry.

Moim zdaniem ta niewielka zmiana jest ogromnym dobrodziejstwem dla integracji. Teraz, zamiast wybierać między kliknięciem reakcji emoji, która nie pasuje do preferowanego odcienia skóry, a dodaniem nowej, która lepiej Cię reprezentuje, możesz po prostu uderzyć w reakcję emoji, niezależnie od odcieni skóry, które już tam są, i wiedz, że zobaczysz siebie reprezentowanego.

„Uważamy, że przyszłość pracy musi być otwarta, ponieważ ma kluczowe znaczenie dla sukcesu naszego i naszych klientów” – powiedział Slack w oświadczeniu. „Ta aktualizacja sposobu, w jaki emoji pojawiają się pod wiadomościami, jest częścią naszych ciągłych starań, aby pomóc naszym klientom wyrażać siebie w sposób, który jest najbardziej autentyczny dla ich doświadczenia. Różnorodność, zaangażowanie i przynależność są podstawowymi wartościami naszej firmy i dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt to odzwierciedlał ”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook