Gry

Słuchawki Opus X firmy Razer: redukcja szumów i niskie opóźnienia za tanio

Razer ogłosił Opus X, nowy zestaw bezprzewodowych słuchawek nausznych, które oferują aktywną redukcję szumów za jedyne 100 USD. Biorąc pod uwagę niewielką liczbę różnic i pozornie brak większych kompromisów w porównaniu z droższymi słuchawkami Opus wprowadzonymi na rynek w zeszłym roku, mogą one być solidną opcją, jeśli masz trochę mniej pieniędzy do wydania na słuchawki bezprzewodowe. Można go teraz kupić na stronie Razera.

Ogólnie projekt wydaje się być podobny do Opus. Na podstawie zdjęć trudno stwierdzić, jak zmieniła się jakość wykonania lub materiały, biorąc pod uwagę obniżkę ceny. Ten model jest dostępny w jednym z trzech nowych kolorów — zielonym, różowym i białym — które są nieco głośniejsze i bardziej dzielące niż czarne lub ciemnoniebieskie kolory standardowego Opus. Układ przycisków został stłoczony na obrzeżu prawego nausznika zamiast rozdzielania funkcji na lewą i prawą stronę. Przycisk zasilania Opus X obsługuje teraz przełączanie poprzez aktywną redukcję szumów i tryb „Quick Attention”, który pozwala lepiej słyszeć otoczenie.

Razer Opus X

Polarne przeciwieństwo ukrywania się.
: Razer

Opus X mają obrotowe nauszniki, dzięki czemu możesz wygodnie oprzeć je na szyi, jeśli chcesz je zdjąć. Jednak w tym bardziej przystępnym modelu brakuje funkcji, która automatycznie wstrzymuje lub odtwarza treści po ich usunięciu lub ponownym włożeniu. To jedno z największych zaniedbań. Jeśli chodzi o to, co jeszcze trafiło na podłogę krojowni, nie ma gniazda 3,5 mm — tylko port USB-C — więc będziesz musiał podłączyć je wyłącznie przez Bluetooth.

W rzeczywistości jest jedna funkcja, która jest dostępna wyłącznie w Opus X: tryb gier Razer o niskim opóźnieniu, który zmniejsza opóźnienie w przypadku połączenia Bluetooth do 60 milisekund. Widzieliśmy tę funkcję w innych bezprzewodowych słuchawkach firmy Razer, takich jak Hammerhead True Wireless Pro.

Recenzowałem Opus w zeszłym roku i przekroczyły moje oczekiwania, biorąc pod uwagę ich pierwotną cenę 200 USD. Miały zaskakująco dobrą jakość dźwięku, a aktywna redukcja szumów to zaleta, której często nie można znaleźć w tym przedziale cenowym (co więcej, cena znacznie spadła od czasu premiery). Zaimponowali mi również pod względem żywotności baterii i mogłem z nich korzystać przez cały tydzień pracy bez ładowania. Nowy Razer Opus X zapewnia jeszcze lepszą żywotność dzięki baterii do 40 godzin przy wyłączonej redukcji szumów lub do 30 godzin z włączoną. Jeśli Opus X brzmi prawie tak dobrze jak Opus, mogą być prawdziwym zwycięzcą.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook