Różności i nowinki technologia

Słuchawki Sony WH-1000XM4 wracają do najniższej jak dotąd ceny

Jeśli chcesz trochę ciszy i spokoju, czy to od dziecka sąsiada z góry, tupiącego nad tobą, czy po prostu uciszyć inne rozrywki, dzisiejsza oferta namiotu ma wypisane twoje imię. Sony WH-1000XM4 ma 72 USD taniej w Amazon, Best Buy i innych sprzedawcach detalicznych – pasując do najniższej ceny, jaką widzieliśmy już kilka razy. Po raz pierwszy widzieliśmy ten spadek cen podczas Prime Day w październiku ubiegłego roku i stał się jedną z najpopularniejszych ofert w 2020 roku.

Ten model jest prawie identyczny z poprzednią generacją (WH-1000XM3), z podobnie wysublimowaną jakością dźwięku i efektem redukcji szumów. Nowością w tym zestawie jest jednak czujnik, który automatycznie wstrzymuje odtwarzanie muzyki po ich usunięciu, a następnie wznawia po ponownym założeniu. Poprawiła również jakość głosu i, być może największą poprawę, obsługę dwóch jednoczesnych połączeń Bluetooth.

: Aukey

Adapter ścienny Apple USB-C 20W kosztuje 19 USD, ale nie musisz płacić tak dużo, aby uzyskać najszybsze możliwe prędkości ładowania iPhone’a. Ładowarka ścienna Aukey 20 W USB-C kosztuje teraz 7,69 USD w Amazon (zwykle 13 USD). Będziesz potrzebować własnego przewodu USB-C (albo takiego, który kończy się na USB-C, jeśli masz iPada Pro lub najnowszego iPada Air, albo USB-C na Lightning dla wszystkich iPhone’ów). Oczywiście jest to również fajna, niedroga opcja, która jest odpowiednia dla każdego urządzenia USB-C, czy to telefonu z Androidem, czy Nintendo Switch.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook