Gry

Słuchawki Sony WH-CH710N z redukcją szumów są o połowę tańsze

Nie wszystkie słuchawki nauszne Sony z redukcją szumów są drogie. W Best Buy możesz dziś dostać dobrą ofertę na WH-CH710N w kolorze szarym lub czarnym. W Amazon możesz znaleźć te kolory, z dodatkową opcją koloru niebieskiego. Każdy sklep sprzedaje ten model za 98 USD zamiast 200 USD, czyli o 10 USD mniej niż najlepsza cena w historii podczas Czarnego Piątku 2020 r. Według posta mojego kolegi Chrisa Welcha opisującego ich ogłoszenie, mają one funkcję „Sztucznej Inteligencji Noise Cancellation”, która Sony twierdzi, że automatycznie wybiera odpowiedni tryb redukcji szumów w zależności od poziomu dźwięku w Twoim otoczeniu. Sony twierdzi, że na jednym ładowaniu bateria wystarcza nawet na 35 godzin.

Słuchawki bezprzewodowe Sony WH-CH710N

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowe słuchawki Sony oferują redukcję szumów AI i do 35 godzin pracy na baterii na jednym ładowaniu.

Posiadłość Luigiego 3

Walmart oferuje obecnie najlepszą ofertę na cyfrowe pobieranie gier Switch wydanych przez Nintendo przed dniem „10 marca”, czyli w środę 10 marca. Zamiast płacić 60 dolarów, każdy z tych tytułów kosztuje 39 dolarów. W skład miksu wchodzą gry, które musisz mieć, takie jak Super Mario Odyssey, Super Mario Party, Posiadłość Luigiego 3, i Nowy Super Mario Bros.U Deluxe. Pobranie wszystkich tych gier cyfrowych prawdopodobnie wypełni 32 GB pamięci wewnętrznej Switcha, więc możesz potrzebować karty microSD, jeśli jeszcze jej nie masz. Ten model 200 GB firmy SanDisk kosztuje 25 USD w Amazon.

Amazon’s Fire TV Stick to jeden z wielu gadżetów, na których możesz zaoszczędzić w Target.
: Chris Welch / The Verge

Gdyby ty chcesz być tym, który wybierze, na co otrzymasz ofertę, Target oferuje 10 procent zniżki na wybrany przedmiot elektroniczny lub grę wideo (z wyłączeniem nowych wydań). Wystarczy poszukać frazy „Zaoszczędź 10% na jednym elemencie elektroniki lub gry wideo” pod ceną, aby sprawdzić, które przedmioty można przecenić. Oczywiście istnieje wiele ograniczeń opublikowanych na stronie transakcji, ale jestem pewien, że możesz wymyślić coś, na czym można zaoszczędzić, czy to gra, czy gadżet. Ta umowa obowiązuje do 13 marca, a jedynym wymaganiem jest posiadanie statusu członka Target Circle, do którego można się zarejestrować za darmo.

Pojedyncze kontrolery Joy-Con dla Nintendo Switch

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Zamiast płacić 80 USD za dwa kontrolery Joy-Con, gdy potrzebujesz tylko jednego, zgarnij jeden zamiennik za 40 USD. W Target możesz zaoszczędzić 10 procent na tej cenie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook