Nowości

Smartwatch Wyze przecieka przez listę FCC

Budżetowa firma Wyze z inteligentnym domem przygotowuje się do wydania smartwatcha, zgodnie z niedawno opublikowanym wykazem certyfikatów Federalnej Komisji Łączności zauważonym przez Użytkownik Twittera @iJRPN. Oprócz zaokrąglonego prostokątnego projektu Apple Watch, lista „Wyze Watch 44” nie ujawnia zbyt wiele na temat niezapowiedzianego smartwatcha. Zakładamy, że „44” w nazwie odnosi się do obudowy o rozmiarze 44 mm i wydaje się, że zawiera zestaw czujników do śledzenia tętna.

Chociaż Wyze jest najbardziej znane ze swojej oferty niedrogich inteligentnych kamer bezpieczeństwa w domu, które zaczynają się od zaledwie 19,99 USD za Wyze Cam V2, firma niedawno rozszerzyła swoją ofertę o urządzenia do noszenia Wyze Band, a nawet odkurzacz robota za 199 USD z LIDAR . Inne nowe urządzenia obejmują słuchawki, inteligentny termostat i dzwonek wideo.

To, co wygląda jak czujniki tętna, można zobaczyć na dole zegarka.
: FCC

Kolejne ujęcie niezapowiedzianego smartwatcha.
: FCC

Jak Dave Zatz notatki na Twitterze, Rozszerzająca się oferta produktów Wyze zaczyna wyglądać jak Amazon Basics gadżetów. Ma coraz szerszą gamę okrojonych urządzeń, które mogą pasować do rachunku, jeśli pracujesz z mniejszym budżetem.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook