Różności i nowinki technologia

Snapchat planuje narzędzia do podnoszenia świadomości wyborców w aplikacji, aby pomóc użytkownikom przygotować się na listopad

Snapchat przygotowuje się do uruchomienia nowych funkcji w przyszłym miesiącu, aby zachęcić użytkowników do zarejestrowania się w celu głosowania w nadchodzących wyborach w USA i zapewnić informacje i zasoby mające na celu udział wyborców. Przywraca kartę z listą kontrolną wyborców – z informacjami o tym, gdzie i jak się zarejestrować – która zadebiutowała przed semestrami 2018, co według Snap pomogło ponad 450000 użytkownikom w rejestracji wyborców w tych wyborach.

Snap zacytował wyniki badań z Centrum Informacji i Badań nad Uczeniem się i Zaangażowaniem Obywatelskim (CIRCLE), niezależnej organizacji badawczej zajmującej się obywatelskim zaangażowaniem młodzieży w USA, z siedzibą na Tufts University. Z jego badań wynika, że ​​najmłodsi wyborcy uprawnieni do głosowania w listopadowych wyborach są zainteresowani i aktywni politycznie, ale nie wiedzą, skąd wziąć informacje o rejestracji do głosowania.

Jak wynika z badań CIRCLE, dwie trzecie wyborców w wieku 18–21 lat, którzy mieli jakieś doświadczenie w college’u, twierdzi, że uzyskało informacje o rejestracji wyborców na swoich kampusach uniwersyteckich. Jednak z powodu pandemii koronawirusa wiele kampusów jest zdalnych lub ogranicza liczbę studentów na kampusie tej jesieni, prawdopodobnie wpłynie to na rejestrację wyborców na uczelniach.

Snapchat twierdzi, że jego publiczność obejmuje 75 procent osób w wieku od 13 do 34 lat w Stanach Zjednoczonych, a ze 100 milionów jego użytkowników w Stanach Zjednoczonych 80 procent ma ukończone 18 lat. Firma podała, że ​​od 300 000 do 500 000 użytkowników Snapchata każdego miesiąca kończy 19 lat.

Przed semestrami w 2018 roku Snapchat wysyłał każdemu użytkownikowi w wieku powyżej 18 lat w USA link do rejestracji wyborcy z aplikacji, która uruchomiła witrynę mobilną TurboVote marki Snapchat, na której użytkownicy mogli się zarejestrować i uruchomili filtr promujący National Voter Registration Day.

Snapchat wprowadził narzędzie do rejestracji wyborców w aplikacji przed semestrami 2018
: Snapchat

W czerwcu Snap zadebiutował Minis, zestaw miniaturowych aplikacji stworzonych przez zewnętrznych programistów, które działają w aplikacji Snapchat. W ramach promowania świadomości wyborców współpracuje z TurboVote, która stworzy mini rejestrację wyborców, która zawiera moduł śledzący do monitorowania, ilu użytkowników zarejestrowało się, aby głosować na Snapchacie. TurboVote to narzędzie Democracy Works, organizacji non-profit, która składa się z programistów, ekspertów ds. Porządku publicznego i organizatorów obywatelskich.

Instagram należący do Facebooka miał podobną inicjatywę przed semestrami 2018, współpracując z TurboVote w celu promowania rejestracji wyborców poprzez serię reklam i naklejki z historią „Głosowałem” w dniu wyborów.

Snapchat planuje również miniatury „Zanim zagłosujesz” na listopadowe wybory z BallotReady, aby użytkownicy wiedzieli, gdzie i jak głosować oraz jakie opcje głosowania pocztą i wczesnego głosowania mogą być dostępne w ich stanach. Miniaturka zapewni również narzędzia do wypełniania kart do głosowania i lokalizowania lokali wyborczych użytkowników.

Ponadto Snap wprowadza przewodnik dla wyborców, zawierający zasoby organizacji, w tym NAACP, ACLU, BallotReady, Democracy Works, APIA Vote, I Am a Voter, Vote Early Day i National Voter Registration Day. Na swojej stronie Discover opublikuje treści dotyczące rejestracji wyborców i frekwencji, z wyskakującym kanałem z treściami od kandydatów i mediów.

Rzecznik Snap powiedział, że wszystkie zasoby głosowania, które planuje, będą dostępne w przyszłych wyborach, przypominając użytkownikom Snapchata, że ​​mogą zarejestrować się, aby głosować, nawet jeśli nie ma nadchodzących wyborów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook