Różności i nowinki technologia

Sobota małych firm (2020): Oto nasze ulubione sklepy

Dni pomiędzy Święto Dziękczynienia i Cyberponiedziałek to szaleństwo zakupów, kiedy w końcu masz szansę chwycić odkurzacz Dyson lub laptopa, którego potrzebowałeś przez cały rok, za cenę, na którą możesz sobie pozwolić. Ale dzisiaj jest Sobota Małego Biznesu, w której troszkę mniej o przynoszenie korzyści, a więcej o dawanie korzyści swojej lokalnej społeczności. Uważamy, że co roku ważne jest wspieranie małych i lokalnych firm, ale jest to szczególnie ważne w 2020 r., Kiedy pandemia mocno je uderzyła.

Małe zakupy nie oznaczają tylko chodzenia do sklepów w centrum Twojego miasta – choć jeśli możesz, to też powinieneś to zrobić. Jednak wraz ze wzrostem liczby przypadków Covid-19 i nadal zamkniętymi sklepami stacjonarnymi, można praktycznie robić małe zakupy. Zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych małych firm, w których można robić zakupy online, i zachęcamy do wyszukiwania innych w pobliżu domu. I pamiętajcie, miło, że mamy dzień poświęcony wsparciu tych sklepów, ale warto o nich pamiętać przez cały rok.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Jak znaleźć to, czego szukasz

Szukasz czegoś konkretnego? Archiwalne płyty, kolczyki z deskorolki? W każdym innym roku możesz sprawdzić lokalne wydarzenia, takie jak pchle targi pod dachem, które obejmują jak największą liczbę dostawców i klientów do bezpośredniego zakupu. Ale w tym roku to nie jest najlepszy pomysł. Możesz skontaktować się bezpośrednio z małymi firmami w Twojej okolicy, aby sprawdzić, czy mają one rynek online z wszystkimi lub większością ich zapasów (są szanse, że tak). Możesz również znaleźć sklepy w następujący sposób:

  • Etsy jest oczywistym źródłem jako platforma handlowa indywidualnych sprzedawców. Można tam znaleźć prawie wszystko, od niestandardowych dzieł sztuki po zabytkowe bibeloty. Dodatkowo mają wyprzedaże, których inne małe lub lokalne sklepy mogą nie mieć.

  • Sprawdź swój lokalny Izba Handlowa stronie internetowej. Często wymieniają lokalne firmy.

  • Szukaj hashtagów na Instagram jeśli szukasz konkretnego przedmiotu, na przykład biżuterii roślinnej.

  • American Express ma mapa małych firm z możliwością przeszukiwania, ale być może będziesz musiał kopać. Kiedy przeszukałem moje rodzinne miasto, dostałem ogromną listę restauracji i myjni samochodowych, a także kilka małych butików.

  • Amazon może być ostatnim miejscem, które rozważasz jako małą firmę (i słusznie!), Ale witryna ma teraz rozszerzenie Wsparcie małe Sekcja. To dobre źródło informacji, jeśli absolutnie musieć korzystaj z Amazon, ale nadal zalecamy kupowanie bezpośrednio od małych firm, kiedy tylko możesz.

Nasze ulubione małe firmy

Pracownicy WIRED mieszkają w całym kraju, a my chcieliśmy wyróżnić niektóre z naszych ulubionych małych firm, oferując również sklepy internetowe. Przejrzeliśmy prawdziwe półki i kupiliśmy oferty online, abyś wiedział, że dostajesz coś dobrego.

Trochę tego, trochę tego

: Chaparral StudioZostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook