Różności i nowinki technologia

Sonos FCC informuje, że nadchodzi dla UE Boom i innych małych głośników Bluetooth

Sonos przygotowuje się do wydania nowego produktu, który według dokumentacji FCC prawdopodobnie będzie drugim przenośnym głośnikiem firmy z akumulatorem. Niezapowiedziane urządzenie, wymienione w FCC jako numer modelu S27, jest pokazane na schematach testowych jako posiadające bezprzewodową stację ładującą i oferuje zarówno technologię bezprzewodową Bluetooth, jak i Wi-Fi 5 (802.11ac).

Diagramy FCC przedstawiają bezprzewodową stację ładującą.
: FCC

Obowiązkowa etykieta FCC ujawnia, że ​​ten nowy produkt zużywa mniej energii niż istniejące głośniki Sonos, takie jak Sonos Move, co daje większe zaufanie do mniejszych rozmiarów. Okrągła etykieta i fakt, że Sonos twierdzi, że etykieta jest widoczna na dolnej powierzchni produktu, wskazuje, że ten głośnik Sonos może mieć cylindryczny kształt podobny do wsporników głośników Bluetooth, takich jak UE Boom.

: FCC

Rozmiar i waga obecnego Sonos Move pomagają mu wydobyć mocny dźwięk, ale sprawiają, że jest to mniej praktyczny głośnik do zabrania w drogę. Przy masie 6,6 funta może to być coś, co można przynieść od wewnątrz na ganek, ale Sonos nadal nie ma głośnika wystarczająco przenośnego, aby wrzucić do torby i podróżować. S27 może być właśnie na to odpowiedzią. Oryginalny Move, który wyciekł wkrótce po jego własnym zgłoszeniu FCC, ma numer modelu S17.

Obecny Sonos Move jest znacznie większy niż wiele przenośnych głośników Bluetooth.
: Dan Seifert / The Verge

Byłby to również pierwszy głośnik firmy Sonos z Wi-Fi 5; Move obsługuje Wi-Fi 4 (802.11n). Bluetooth pojawiał się częściej, gdy głośnik był używany gdzieś na zewnątrz, ale ulepszone Wi-Fi może poprawić wydajność podczas odtwarzania go w domu jako część systemów multiroom Sonos.

Inne produkty, które podobno aktywnie rozwija Sonos, obejmują parę słuchawek premium. Jednak wiersz w jednym z dokumentów FCC wydaje się wykluczać, że je przeglądamy. „Aby spełnić wymagania FCC dotyczące ekspozycji na fale radiowe, urządzenie musi być używane w odległości co najmniej 20 cm od wszystkich osób” – mówi. Tak więc wszystkie znaki – szczególnie ta bezprzewodowa ładowarka – wskazują na małe, ładowalne urządzenie. Chociaż bardzo chciałbym zobaczyć głośnik prysznicowy Sonos lub coś nieco niekonwencjonalnego, stawiam na Move Mini. I miejmy nadzieję, że za cenę znacznie niższą niż za 400 $ Move.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook