Różności i nowinki technologia

Sonos wprowadza zestaw do wymiany baterii za 69 USD do bezprzewodowego głośnika Move

Sonos pomoże klientom wydłużyć żywotność bezprzewodowego głośnika Sonos Move za 399 USD, oferując nowy zestaw do wymiany baterii. Move to pierwszy głośnik zasilany bateryjnie Sonos, podczas gdy inne produkty firmy są podłączane do ściany. Zestaw kosztuje 69 USD i zawiera baterię, kilka narzędzi, które pomagają usunąć stary, oraz parę zapasowych śrub.

„Nowy zestaw baterii zastępczych został zaprojektowany tak, aby klienci mogli nadal cieszyć się wydłużoną żywotnością baterii swojego głośnika nawet po latach użytkowania, bez konieczności całkowitej wymiany głośnika” – mówi Sonos. Firma wspomniała wcześniej, że baterię Move można wymienić, ale do tej pory nie oferowała samodzielnej baterii. Możesz go zamówić na stronie internetowej Sonos.

Szacuje się, że akumulator Move wytrzyma około 900 cykli ładowania (około trzech lat).
: Dan Seifert / The Verge

Biorąc pod uwagę, jak niewiele zawiera zestaw, wymiana baterii Move nie wydaje się zniechęcającym zadaniem. Możesz kupić zestaw do wymiany baterii w kolorze czarnym lub białym, aby dopasować kolor do dowolnego Move, który posiadasz. Jeśli chodzi o to, co zrobić ze starą baterią, najlepiej zabrać ją do lokalnego zakładu recyklingu e-odpadów.

Szacuje się, że od razu po wyjęciu z pudełka Sonos Move zapewnia około 11 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Firma twierdzi, że fabrycznie zainstalowana bateria powinna wystarczyć na około 900 cykli ładowania (lub około trzech lat). Ale jeśli w końcu zauważysz, że żywotność baterii staje się coraz krótsza, masz teraz opcję przywrócenia pełnej pojemności. Jest to opcja, której wiele głośników bezprzewodowych po prostu Ci nie daje.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook