Różności i nowinki technologia

Sonos współpracuje z Audi, aby wprowadzić technologię audio do samochodów

Sonos nawiązał współpracę z Audi, aby wyposażyć Q4 E-Tron producenta samochodu w dźwięk, pierwszy dla kalifornijskiej firmy audio, najlepiej znanej z głośników domowych. Wiadomość została potwierdzona we wtorek przez dyrektora generalnego Sonos, Patricka Spence’a, po tym, jak Audi opublikowało zdjęcia wnętrza Q4 E-Tron z logo Sonos. Protokół jako pierwszy zgłosił transakcję.

We wtorek Audi opublikowało zbiór zdjęć przedstawiających wnętrze swojego kolejnego pojazdu elektrycznego, Q4 E-Tron. Podczas gdy niemiecki producent samochodów podkreślał swój nowy wyświetlacz heads-up w rzeczywistości rozszerzonej, inni zwrócili uwagę na logo Sonos, pomimo braku wzmianki o współpracy w komunikacie prasowym.

Bliższe spojrzenie na głośnik marki Sonos na drzwiach pasażera Q4 E-Tron.

„Chcemy być w różnych kategoriach audio, a duża część tego jest w branży samochodowej” – powiedział Spence podczas pytań i odpowiedzi na zaplanowanym wydarzeniu dla inwestorów. „Nasza pierwsza współpraca polegająca na przenoszeniu naszych doświadczeń dźwiękowych do samochodów nawiązana jest z Audi”. Dyrektor generalny Sonos i były dyrektor RIM powiedział, że więcej szczegółów dotyczących partnerstwa Audi zostanie podanych „wkrótce”, prawdopodobnie podczas inauguracji Q4 E-Tron w kwietniu.

Wraz z ogłoszeniem Sonos dołącza do długiej listy firm audio, które przeszły na auta, w tym Bose, Bowers & Wilkins i Bang & Olufsen. Partnerstwa są postrzegane jako sposób na dywersyfikację źródeł dochodów dla firm zajmujących się domowym sprzętem audio, a dla producentów samochodów na korzystanie z marek znanych z wysokiej jakości dźwięku, aby wpływać na decyzję o zakupie.

Wiadomości dotyczą wtorkowej premiery najbardziej przenośnego głośnika Sonos, Sonos Roam za 169 USD. Mówi się również, że Sonos pracuje nad słuchawkami, ponieważ firma rozszerza swoją działalność z dźwięku w całym domu na dostarczanie dźwięku w dowolnym miejscu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook