Różności i nowinki technologia

Sony ogłosi swój kolejny telefon Xperia 14 kwietnia

Sony w bardzo powściągliwy sposób właśnie ogłosiło, że nadchodzące wydarzenie Xperia odbędzie się 14 kwietnia (przez DRoid Life). Wiadomość pochodzi z banera kanału Xperia YouTube, gdzie jest napisane, że o 16:30 czasu japońskiego standardowego pojawi się ogłoszenie o nowym produkcie – to 3:30 czasu EST lub 12:30 czasu PT (jeśli masz ochotę spalić północy) olej do oglądania na żywo).

Baner nie daje żadnych wskazówek co do tego, co zostanie ogłoszone, ale krążyło kilka plotek – jedna o nowym flagowcu, Xperii 1 III, i jedna o powrocie Xperii Compact, która może skończyć się Odpowiedź Androida na iPhone’a Mini.

: Sony

Warto zauważyć, że krążą inne plotki, które wspominają o nowych wersjach Xperii 5 i 10, pomijając całkowicie Compact. Ale prawie każda plotka wskazuje, że w flagowej linii Xperii 1 zobaczymy nowy wpis. Wycieki wskazują, że 1 III będzie miał peryskopowy obiektyw zmiennoogniskowy i Techradar niedawno opublikował, co może być pełną specyfikacją. Tego właśnie oczekuje się od flagowego telefonu z Androidem: Snapdragon 888, 12 GB pamięci, 5G i ekran 4K 120 Hz.

Pewnie można się założyć, że gdyby ogłaszany był tylko jeden telefon (o czym świadczy pojedynczy „produkt” na zdjęciu Sony), to Xperia 1 III byłaby nim – linia 1 wydaje się być w cyklu rocznym. Kompakt jest znacznie bardziej dziką kartą – ostatni raz Sony wypuściło markowy telefon „Compact” w 2018 roku, chociaż używa tego słowa do wprowadzenia na rynek Xperii 5 II z 6,1-calowym ekranem, który jest mniej więcej tego samego rozmiaru. jako iPhone 12 Pro lub Galaxy S21. Plotki na temat wersji Compact z 2021 roku mówią, że będzie miał 5,5-calowy wyświetlacz, który jest tylko odrobinę większy niż ekran iPhone’a Mini.

Mówi się, że oba potencjalne telefony mają gniazda słuchawkowe. Jeśli chodzi o to, co faktycznie zobaczymy tego dnia, pokaże tylko czas – ale na szczęście niewiele z tego zostało.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook