Gry

Sony PlayStation 5 jest dostępne w Target

Jeśli śledziłeś nowości na PS5, wiesz, że znalezienie tej konsoli w tej chwili jest prawie niemożliwe ze względu na niewielką podaż i sprzedaż głównie online. Jeśli chcesz jeszcze raz spróbować kupić konsolę nowej generacji Sony, możesz kupić konsolę PS5 za 500 USD, która zawiera teraz napęd dysków w Target.

Należy zauważyć, że Target ma konsolę dostępną tylko w wybranych lokalizacjach.

Sony PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie w gry cyfrowe i fizyczne.

Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwców, którzy zabezpieczyli twoją jednostkę w najnowszych zapasach, mam kilka sugestii dotyczących dodatkowych przedmiotów, które możesz chcieć kupić. Prawdopodobnie będziesz chciał kupić gry na nową konsolę. PS5 jest obecnie domem dla niektórych z najpopularniejszych tytułów, takich jak remake 2020 Dusze Demona, a także inne fajne gry, takie jak Spider-Man: Miles Morales i Assassin’s Creed Valhalla.

Assassin’s Creed Valhalla

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Assassin’s Creed czy odkrywasz otwarte środowisko, które jest pełne Wikingów, mitologii nordyckiej i pięknych widoków.

Niektóre gry wymagają do grania subskrypcji online, więc subskrypcja PlayStation Plus to dobry zakup. Ale nie płacisz tylko za granie w większość gier (z wyjątkiem tytułów free-to-play) online, ponieważ użytkownicy PS5 z aktywną subskrypcją PS Plus mają również dostęp do cyfrowej biblioteki klasyków PS4 dzięki kolekcji PlayStation Plus.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Jeśli chcesz kupić nowy telewizor, który będzie korzystał ze sprzętu nowej generacji, Best Buy ma umowę na 65-calowy 4K OLED w sprzedaży za 1500 USD.

65-calowy OLED Vizio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Vizio jest nowicjuszem w telewizorach OLED, ale używa tego samego pięknego panelu LG, co wszyscy inni – i wycenia go za znacznie mniej. Vizio OLED powinien idealnie pasować zarówno do Xbox Series X, jak i PlayStation 5, dzięki płynnym możliwościom grania w rozdzielczości 120 Hz 4K, a idealna czerń sprawi, że zawartość Netflix będzie wyglądać świetnie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook