Gry

Sony PlayStation 5 jest ponownie dostępne w Best Buy

Best Buy ma kolejną rundę zapasów na konsolę nowej generacji Sony, PS5. Możesz kupić zarówno PS5, który zawiera napęd dysków teraz, do wyczerpania zapasów.

Ze względu na duże zapotrzebowanie na te gadżety Best Buy ogranicza popyt, wypuszczając niewielkie fale zapasów co kilka minut. Jeśli nie widzisz go od razu w magazynie, warto sprawdzać co kilka minut, aby zobaczyć, czy pojawi się więcej.

Sony PlayStation 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowa konsola nowej generacji Sony, zaczynająca się od 399,99 USD. Największą różnicą między obydwoma modelami jest to, że Digital Edition może grać tylko w gry cyfrowe, podczas gdy PS5 za 500 USD zawiera napęd dyskowy, umożliwiający granie zarówno w gry cyfrowe, jak i fizyczne.

Po zabezpieczeniu nowej konsoli możesz zacząć sprawdzać, które gry chcesz dodać do swojej kolekcji. PS5 jest obecnie domem dla niektórych z najpopularniejszych tytułów, takich jak Watch Dogs Legion lub Spider-Man: Miles Morales. Konsola ma również kilka bardzo oczekiwanych tytułów, które pojawią się w systemie w ciągu najbliższych kilku miesięcy, takich jak Ratchet & Clank: Rift Apart i Resident Evil Village.

Abonament na PlayStation Plus to dobry zakup. Ale nie płacisz tylko za granie w większość gier (z wyjątkiem tytułów free-to-play) online, ponieważ użytkownicy PS5 z aktywną subskrypcją PS Plus mają również dostęp do cyfrowej biblioteki o nazwie Kolekcja PlayStation Plus, która zawiera różne pierwsze i tytuły innych firm wydane w okresie istnienia PS4.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Jeśli chcesz telewizor, który w pełni wykorzysta Twój nowy sprzęt, dostępnych jest kilka opcji telewizora. Obejmuje nową serię 6 telewizorów TCL. Te telewizory 4K obsługują gry z częstotliwością 120 Hz dzięki portom HDMI 2.1.

55-calowy telewizor 4K z serii TCL 6

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Seria telewizorów TCL 6 jest idealna do gier nowej generacji. Te telewizory obsługują zmienne częstotliwości odświeżania z obsługą do 120 Hz, co czyni je idealnymi telewizorami dla konsol następnej generacji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook