Foto

Sony ujawnia ceny akcesoriów PS5, w tym kontrolera DualSense za 70 USD

Oprócz ujawnienia cen 399 USD i 499 USD na PlayStation 5 oraz daty premiery 12 listopada, Sony ogłosiło również, ile będą kosztować różne akcesoria do nadchodzącej konsoli.

Najważniejszą ceną jest cena nowego kontrolera DualSense firmy Sony, która za dodatkowe pady będzie kosztować 69,99 USD. To wzrost o 10 USD w porównaniu z 59,99 USD sugerowanej ceny detalicznej za DualShock 4 – najwyraźniej cała fantazyjna technologia haptycznego sprzężenia zwrotnego i adaptacyjne wyzwalacze, które dodaje Sony, nie są tanie. A stacja ładująca, która może ładować jednocześnie dwa kontrolery DualSense, ma kosztować 29,99 USD.

Tymczasem bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Pulse 3D – który będzie wspierać duży nacisk Sony na dźwięk 3D – ma kosztować 99,99 USD, a pilot do konsoli PlayStation 5 będzie kosztował 29,99 USD.

Wreszcie, kamera HD, która ma podwójne soczewki 1080p i pozwala graczom na transmitowanie siebie wraz z rozgrywką strumieniową bezpośrednio z PlayStation 5, ma kosztować 59,99 USD. System dwóch obiektywów zdawałby się wskazywać, że Sony ma ambicje, by w pewnym momencie wykorzystać nowy aparat do zastosowań VR, chociaż nie jest jasne, czy nowy aparat będzie działał z istniejącymi goglami PlayStation VR. (Akcesoria Sony do PlayStation 5 wydają się wskazywać, że tylko kamera Playstation 4 będzie działać z obecnym PSVR i obiecuje, że w przyszłości będzie oferować bezpłatny adapter dla klientów).

Różne akcesoria PlayStation 5 mają pojawić się razem z konsolą 12 listopada.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook