GryNowości

Sony WH-1000XM4 są teraz tańsze niż podczas Prime Day

Jedna z najlepszych ofert Prime Day powróciła w Newegg. Bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów w kolorze czarnym kosztują 284 USD zamiast 350 USD. To faktycznie przebija cenę 298 USD w Amazon i Best Buy o 14 USD, chociaż w przeciwieństwie do oferty tych sprzedawców na początku tego tygodnia, ta nie obejmuje karty podarunkowej. Nieważne, czy szukasz tylko najniższej ceny – to jest to.

Sony WH-1000XM4 ulepsza już znakomitą formułę XM3 zapewniającą doskonały dźwięk, skuteczną redukcję szumów, długotrwałą żywotność baterii, ładowanie przez USB-C i duży komfort. W recenzji mojego kolegi Chrisa Welcha pochwalił ten model za dwa kluczowe ulepszenia w stosunku do poprzedniego modelu: zaktualizowane mikrofony zapewniające lepszą jakość połączeń i możliwość jednoczesnego łączenia się z dwoma źródłami przez Bluetooth.

Jabra Elite 75t, najlepsze bezprzewodowe wkładki douszne do wielozadaniowości, na zdjęciu na stole.

: Chris Welch / The Verge

Również w dziedzinie słuchawek bezprzewodowych bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite 75t są tańsze o 30 USD od ich zwykłej ceny w Amazon i Best Buy. Zwykle 180 dolarów, to 150 dolarów w tytanowej czerni lub złotej / beżowej kolorystyce. Ten model był wcześniej tańszy, ale nadal jest to dobra cena. Ponadto firma Jabra niedawno ogłosiła, że ​​wkrótce zostaną one bezpłatnie wyposażone w aktywną funkcję usuwania szumów.

Zremasterowana wersja Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 jest przeceniony na PS4 i Xbox One. Już tańszy niż większość pełnowymiarowych gier, ten spadek ceny obniża grę z 40 do 34 USD. Nie jest to duża zniżka, ale jeśli czekałeś na niewielką obniżkę kosztów, teraz masz szansę wrócić do tych doskonałych przeróbek – wraz z większością ich ukochanych oryginalnych ścieżek dźwiękowych.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Razer Blade 15 Base w srebrnej kolorystyce z panelem 4K OLED jest tańszy w Best Buy niż bezpośrednio przez Razera. Normalnie 2300 $, to 2000 $. Oprócz OLED jest wyposażony w sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10750H, 16 GB pamięci RAM, układ graficzny RTX 2070 Max-Q firmy Nvidia i dysk SSD o pojemności 512 GB. Te specyfikacje są dobre do gier i będą wyglądać fantastycznie na OLED. Jednak uruchamianie gier w rozdzielczości 4K całkowicie obciąży tę maszynę, więc jeśli chcesz mieć dużą liczbę klatek na sekundę, prawdopodobnie będziesz musiał obniżyć rozdzielczość każdej gry do 1440p lub 1080p. W tym modelu brakuje również czytnika kart SD znajdującego się w modelu Blade 15 Advanced.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Wreszcie Daily Steals oferuje zniżkę na AirPods drugiej generacji z przewodowym etui ładującym, które pasuje do oferty Prime Day w wysokości 115 USD. Aby uzyskać tę cenę, wprowadź kod VERGEPODS przy kasie. Podobnie jak oferta AirPods Pro, którą przedstawiliśmy wczoraj, są one nowe / otwarte, ale dostarczane są z opakowaniem detalicznym i wszystkimi oryginalnymi akcesoriami. Te AirPods obejmują również roczną gwarancję w ramach Daily Steals.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook