Różności i nowinki technologia

Sony wypuszcza mocniejszy zasilacz do noszenia

Sony ogłosiło kolejny produkt dla Reon Pocket, kontrolowanego przez aplikację „klimatyzatora do noszenia”, który wypuścił w zeszłym roku po sfinansowaniu go na własnej platformie firmy. Reon Pocket 2 wygląda mniej więcej tak samo jak oryginalny model, ale według Sony nowo zaprojektowane elementy wewnętrzne mogą osiągnąć nawet dwukrotnie większy poziom pochłaniania ciepła, co zapewnia lepszą wydajność chłodzenia. Sony twierdzi również, że poprawił odporność na pot w Reon Pocket 2, dzięki czemu jest bardziej odpowiedni do lekkich ćwiczeń.

Wcześniejszy model był sprzedawany głównie jako coś do noszenia ze specjalnym podkoszulkiem, aby uczynić letnie dojazdy do pracy bardziej znośnymi, ale tym razem firma Sony kładzie nacisk na bardziej wszechstronne zastosowania – szczególnie w golfa. Firma nawiązała współpracę z markami odzieży sportowej, takimi jak Le Coq Sportif, Munsingwear i Descente, aby wyprodukować gamę odzieży golfowej z kieszeniami, w które można włożyć urządzenie.

Sony zaprojektowało również pasek na szyję, dzięki czemu Reon Pocket można używać ze zwykłymi ubraniami. Wcześniej trzeba było kupić kilka podkoszulek z kieszeniami od Sony.

Reon Pocket 2 jest dziś dostępny w Japonii za 14 850 jenów (około 138 USD). Nie ma ani słowa na temat wydania w innym miejscu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook