Gry

Sony zamyka swój PlayStation Store na PS3 w lipcu, a Vita w sierpniu

Sony oficjalnie zamyka swój PlayStation Store dla PlayStation 3 2 lipca, a sklep zostanie zamknięty dla urządzeń Vita 27 sierpnia. Zamknięcia oznaczają, że nie będziesz już mógł kupować cyfrowych kopii gier lub DLC na PS3 i Vita. Sony usunie również pozostałą funkcję zakupu swojego PlayStation Portable (PSP) 2 lipca.

Na szczęście nadal będziesz mógł pobierać i odtwarzać wcześniej zakupione gry, filmy i treści multimedialne. Jedyną rzeczą, która się zmienia, przynajmniej na razie, jest to, że nie będzie można kupować cyfrowych gier i filmów na PS3, PS Vita ani PSP. Zakupy w grze również zostaną wstrzymane po zamknięciu sklepów.

Po zamknięciu nadal będziesz mógł kupować zawartość do kupowania krzyżowego, umożliwiając dostęp do wersji gier na PS3 i PS Vita / PSP, które są objęte obsługą zakupów krzyżowych.

PS Vita (standardowa)

Sony PS Vita.

Wiadomości o zamknięciach pierwotnie pojawiły się w zeszłym tygodniu od Graczi wielu obawiało się, że zamknięcie uniemożliwi ludziom pobieranie gier na ich urządzenia. Z pewnością tak nie jest, co jest dobrą wiadomością, jeśli nadal posiadasz PS3, PSP lub Vita i chcesz nadal uzyskiwać dostęp do swoich gier. Jedyną rzeczą, która naprawdę się tutaj zmienia, jest to, że nie będziesz mógł kupować nowych cyfrowych gier i treści, chyba że gry mają obsługę cross-buy.

Sony PS3 pierwotnie wprowadzony na rynek w listopadzie 2006 roku, a łącznie sprzedano ponad 80 milionów sztuk konsoli. Vita nie wypadła również dobrze, z ponad 10 milionami sprzedanych egzemplarzy, ale PSP był hitem z ponad 80 milionami sprzedanych w ciągu 10 lat istnienia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook