Telefony

Spotify’s Car Thing pojawia się w dokumentach FCC z nowym wyglądem i większym ekranem

W maju 2019 r. Spotify ogłosiło, że publicznie przetestuje sterowanego głosem inteligentnego asystenta do samochodów, które firma nazwała „Car Thing”. Ale po prawie dwóch latach niewiele słyszeliśmy o projekcie – choć może się to wkrótce zmienić. W dokumentach FCC pojawił się samochód z zupełnie nowym wyglądem i większym ekranem.

Wygląda na to, że ta nowa wersja Car Thing będzie działać podobnie do wersji 2019 – jest to „sterowane głosem akcesorium do telefonu / aplikacji Spotify z obsługą wyświetlacza i przyciskami”, zgodnie z opisem znajdującym się w aktach. „Włączono Bluetooth do komunikacji z radioodtwarzaczem samochodowym. Zasilany z gniazdka 12V ”, kontynuuje dosadnie opis.

Projekt jest jednak radykalnie inny. Nowy Car Thing wygląda prawie jak mini-tablet, z jakimś przyciskiem i dużym pokrętłem. Jest to przedstawione na górze tego postu. Porównaj to z tym obrazem ze Spotify wersji ogłoszonej w 2019 roku:

Obraz Spotify przedstawiający wygląd samochodu Car Thing w 2019 roku.
: Spotify

A jeśli chcesz lepiej przyjrzeć się nowszej wersji, zebraliśmy w tej galerii kilka zdjęć z nowych zgłoszeń FCC, w tym kilka włączonych urządzeń. Rozczarowujące jest jednak to, że na podstawie zdjęć trudno powiedzieć cokolwiek o tym, jak urządzenie faktycznie działa, ani jak wygląda oprogramowanie.

Nie jest również jasne, czy jest to produkt, który ludzie kiedykolwiek będą mogli dostać w swoje ręce. Produkt trafiający do FCC niekoniecznie oznacza, że ​​zostanie udostępniony ogółowi społeczeństwa. I nigdy nie słyszeliśmy zbyt wiele o wersji Car Thing 2019 po jej wstępnym ogłoszeniu (chociaż ten miał również wycieczkę przez FCC).

Spotify nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook