GryNowościRTV

Sprawdzone pakiety „Sims 4”: każdy dodatek, pakiet rozgrywki, pakiet akcesoriów

The Sims 4 pomogło mi poradzić sobie z kwarantanną, ale jestem fanem serialu od najmłodszych lat. W tych grach projektujesz osobę, budujesz dla niej dom, a następnie dbasz o wszystkie jej potrzeby. Możesz zdobyć wymarzoną pracę i zostać rakietowym naukowcem, zaprzyjaźnić się (lub wrogów), a nawet oszukać drogę do bogactwa.

Mogę w nim żyć każdym życiem, a jeśli kiedykolwiek będę miał mało pieniędzy, to proste Motherlode kod (lub trzy) rozwiązuje problem. Po zarejestrowaniu tysięcy godzin gry nie zmęczyłem się grą – głównie dzięki ogromnej bibliotece dodatków.

Widzieć, The Sims 4 jest niesamowity, ale jest haczyk. Gra podstawowa jest czasami tak tania, jak 5 USD, a najwyżej 40 USD. Ale to przed dodatkami. Z dziewięcioma dodatkami, ośmioma pakietami rozgrywki i 17 dostępnymi pakietami akcesoriów, zdobycie wszystkich dodatkowych rzeczy może kosztować nawet 700 USD. To tyle, ile zupełnie nowy iPhone, laptop lub początek wspaniałego konta oszczędnościowego. To wszystko jest dość kuszące, ale nie potrzebujesz całej tej zawartości do pobrania (DLC) The Sims 4.

Poniżej omówię każdy element DLC w grze. (Wypróbowałem je wszystkie!) Najpierw przedstawię przegląd moich ulubionych pakietów rozszerzeń o wartości 40 $ i innych, które, jak sądzę, możesz pominąć. Zrobię to samo dla wszystkich dostępnych pakietów gier za 20 $, które dodają mieszankę funkcji i elementów. I na koniec pakiety akcesoriów o wartości 10 $, które dodają tematyczne przedmioty do Twojego domu i Simów. Linki do każdego pakietu prowadzą do kodów realizacji na komputery PC / Mac, które można kupić i wprowadzić do sklepu EA w Origin.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.


Nasze ulubione pakiety rozszerzeń

: pochodzenie

Pakiety rozszerzeń to najbardziej bogate w funkcje DLC i dlatego zwykle kosztują 40 USD za sztukę. Zmieniają sposób gry. Każde rozszerzenie dodaje nowy świat, w którym mogą mieszkać Twoi Simowie, co najmniej jedną nową aktywność, nowe obiekty i lokale, nowe przedmioty dla Twoich Simów, nowe artykuły gospodarstwa domowego i takie rzeczy, jak nowe cechy, kariery lub umiejętności.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook