GryTelefony

Sprzedaż tabletów Fire firmy Amazon kosztuje nawet 70 USD zniżki na wybrane modele

Amazon organizuje teraz mini-wyprzedaż większości swoich tabletów Fire, z potencjalnymi oszczędnościami do 70 USD dostępnymi do 8 listopada. Wszystkie tablety objęte rabatem są obsługiwane przez reklamy, co oznacza, że ​​będą wyświetlać sponsorowane wygaszacze ekranu na ekranie blokady tabletu.

Sprzedaż obejmuje linię Fire HD 8, z modelem podstawowym obniżonym do 55 USD na Amazon, obniżając o 35 USD normalną cenę detaliczną. Jeśli chcesz mieć opcję ładowania bezprzewodowego i trochę więcej pamięci RAM, Fire HD 8 Plus jest również tańszy o 35 USD, co oznacza najniższą cenę 75 USD.

Amazon Fire HD 8 (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Linia 8-calowych tabletów Amazon Fire HD z 32 GB pamięci (plus obsługa microSD). Model podstawowy spadł do 55 USD w Amazon lub 75 USD, jeśli szukasz Fire HD 8 Plus, który obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

Jeśli szukasz nieco większego ekranu, Fire HD 10 kosztuje teraz 80 USD. Zwykle ta konfiguracja pamięci Fire HD 10 kosztuje 150 USD, co oznacza dużą obniżkę ceny. Wcześniej widzieliśmy, że ten model spadł do 80 USD w Prime Day w zeszłym miesiącu i jest to najniższy poziom urządzenia, który został dotychczas oznaczony.

Amazon Fire HD 10 (2019, 32 GB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

10,1-calowy tablet Amazon Fire HD z 32 GB pamięci (z obsługą microSD) i ładowaniem USB-C kosztuje 80 USD w Amazon. Zwykle jest to 150 USD, więc jest to ogromna obniżka ceny – taka, która pasuje do oferty Prime Day.

Oferta tabletów Fire firmy Amazon dla dzieci jest również tańsza nawet o 70 USD. W przeciwieństwie do standardowych tabletów Fire, tablety Kids Edition zawierają kolorowe etui, które chronią je przed ogólnym zużyciem. Obejmują one również dwuletnią gwarancję „bez zadawania pytań”, która pozwala na jej wymianę z dowolnego powodu, oprócz rocznej subskrypcji usługi Amazon’s Kids Plus (dawniej FreeTime Unlimited), która obejmuje solidną bibliotekę przyjaznych dzieciom gry, aplikacje, e-booki i programy telewizyjne / filmy.

Najtańszy tablet w wersji dla dzieci, Fire 7, kosztuje 60 USD lub możesz kupić Fire HD 8 Kids Edition za 20 USD więcej. Jeśli chcesz mieć większy ekran, wersja Fire HD 10 dla dzieci kosztuje 70 USD, obniżając urządzenie do 130 USD.

Tablety Amazon Fire Kids Edition

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Tablety Amazon Fire przeznaczone dla młodszych konsumentów. Tablety Fire Kids Edition zawierają kolorowe etui, które chroni je przed ogólnym zużyciem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook