Różności i nowinki technologia

Sprzęt, aby bezpiecznie przetrwać pandemiczną zimę (2020)

Chociaż badanie Harvard School of Public Health – finansowane przez wspieraną przez branżę lotniczą Aviation Public Health Initiative – wykazało, że systemy filtracji powietrza w kabinie są wystarczająco skuteczne, aby zmniejszyć ryzyko bliskiej odległości między pasażerami, opierało się na dystansie społecznym procedury podczas wchodzenia na pokład i wysiadania z samolotu, a przede wszystkim polegała również na noszeniu masek przez pasażerów. Ale zwykłe maskowanie się w samolocie nie eliminuje całego ryzyka. Oprócz czasu spędzonego w samolocie, Twoje inne duże zmartwienia to zatłoczone terminale lotniskowe i środki transportu używane podczas ostatniego etapu podróży po wylądowaniu. Jeśli absolutnie nie musisz podróżować, nie rób tego. Odłóż zaoszczędzone pieniądze na bok i zamiast tego zaplanuj wspaniałe wakacje na 2021 rok.

Vaccine News

: Jacquelyn Martin / Bloomberg / Getty Images

Przybyły szczepionki. Jednak niektórzy ludzie są traktowani priorytetowo, więc większość populacji nie będzie kwalifikować się do szczepienia do 2021 roku. Centers for Disease Control and Prevention powiedział, że będzie wystarczająco dużo szczepionek dla każdego dorosłego, aby otrzymać jedną w przyszłym roku.

Jeśli chodzi o płatności, CDC mówi: „Dawki szczepionek zakupione za dolary amerykańskiego podatnika zostaną przekazane Amerykanom bezpłatnie. Jednak dostawcy szczepionek będą mogli pobierać opłatę administracyjną za podanie komuś szczepionki. Dostawcy szczepionek mogą otrzymać zwrot tej opłaty od publicznego lub prywatnego towarzystwa ubezpieczeniowego pacjenta lub, w przypadku pacjentów nieubezpieczonych, przez fundusz świadczący pomoc dla dostawców zasobów i usług zdrowotnych ”.

Szczepionki często mają łagodne skutki uboczne, w tym bóle głowy, bóle mięśni, dreszcze i gorączkę, ale to nie znaczy, że zaraziłeś się Covid-19 od zastrzyku. Możesz zobaczyć złośliwą dezinformację, która twierdzi, że szczepionka zawiera mikroczip lub tkankę płodową, która zmienia DNA. To jest niepoprawne. CDC ma sekcję na swojej stronie, która bada typowe skutki uboczne i co z nimi zrobić.

Porozmawiajmy o nawilżaczach i oczyszczaczach powietrza

: Conway

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook