Gry

Stacja Base Station Pro firmy Nomad powraca do najniższej ceny w ten weekend

Memorial Day przypada na poniedziałek, 31 maja, ale wiele z najlepszych ofert już się rozpoczyna. Wkrótce pojawi się nadchodzący wpis, w którym dowiesz się wszystkiego, co warto sprawdzić w sprzedaży, niezależnie od tego, czy interesują Cię słuchawki, telewizory, gry wideo czy coś innego. Warto również pamiętać, że Amazon Prime Day wydaje się wkrótce nadejść, zgodnie z Bloomberg. Nie zostało to jeszcze potwierdzone przez Amazon, ale jeśli jesteś członkiem Prime, możesz śmiało zaznaczyć 21 i 22 czerwca w swoim kalendarzu. Do tego czasu poniżej przedstawiamy kilka świetnych ofert.


Nomad’s Base Station Pro jest o połowę tańszy

Dla tych, którzy wciąż chcą wypełnić dziurę w kształcie Apple AirPower w swoich sercach, Nomad’s Base Station Pro to bezprzewodowa podkładka ładująca, która stanowi całkiem dobrą alternatywę. Zwykle kosztuje 200 USD, ale Skraj czytelnicy mogą go teraz zdobyć za połowę tej ceny, korzystając z kodu oferty SKRAJ przy kasie. Ta oferta będzie obowiązywać do soboty 29 maja do godziny 23:59 czasu polskiego (2:59 czasu wschodniego), o ile nie zostanie wyprzedana jako pierwsza.

Stacja bazowa Nomad Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowa ładowarka Nomad Base Station Pro Qi zawiera wiele cewek ładujących Aira FreePower, które pozwalają na cienką konstrukcję bez uszczerbku dla wydajności. Jego konstrukcja pomaga marnować mniej energii i generować mniej nadmiaru ciepła w porównaniu z większością innych opcji.

Stacja Base Station Pro może jednocześnie ładować bezprzewodowo do trzech urządzeń jednocześnie, a jeszcze bardziej atrakcyjne jest to, że nie musisz ich specjalnie ustawiać na padzie. Posiada wewnątrz cewki ładujące Aira FreePower, które w porównaniu z tradycyjną konstrukcją cewek najwyraźniej pozwalają na lepsze i bardziej niezawodne połączenie ładowania. Według słów mojego kolegi Chaima Garthenberga, który zrecenzował to w sierpniu 2020 r .: „Nie ma potrzeby szukania„ słodkiego miejsca ”podczas umieszczania urządzeń w stacji bazowej Pro – po prostu upuść telefon, etui na słuchawki lub jakiekolwiek inne urządzenie Qi, z którego korzystasz. ładuje się na skórzanej powierzchni i będzie się ładować ”. Możesz także dodać uchwyt, który umożliwia ładowanie zegarka Apple Watch za 5 USD, ale wymaga to użycia kabla do ładowania dołączonego do zegarka Apple Watch.

: Chaim Gartenberg / The Verge

Jeśli umieścisz tylko iPhone’a na stacji bazowej Pro, ładuje się on z mocą do 7,5 W, ale telefony z Androidem są ograniczone do 5 W. Jeśli ładujesz wiele urządzeń Apple, będziesz również ograniczony do ładowania bezprzewodowego 5 W. Stacja bazowa Pro nie jest jednak kompatybilna z Google Pixel 5 ani z Pixel Buds, które zawierają etui do ładowania bezprzewodowego, ale powinna działać z większością innych bezprzewodowych urządzeń ładujących, w tym z telefonami Samsung.

Nomad ostatnio ulepszył (ale nie całkowicie naprawił) poważną wadę stacji bazowej Pro, która pojawiła się dopiero na premierze telefonów z serii iPhone 12. Magnes MagSafe iPhone’a 12 spowodował problemy w technologii Aira FreePower, co spowodowało podwojenie czasu ładowania w porównaniu z poprzednimi iPhone’ami obsługującymi Qi. Jednak Nomad niedawno wydał aktualizację oprogramowania układowego, która skraca czas ładowania, chociaż ładowanie iPhone’a z serii 12 nadal trwa dłużej niż innych telefonów w stacji bazowej Pro.


iPhone 12 jest zauważalnie mniejszy niż iPhone 11.

: Vjeran Pavic / The Verge

Ładowarka i kabel Apple USB-C o mocy 20 W są przecenione

W Daily Steals możesz zaoszczędzić na pakiecie, który zawiera adapter ścienny Apple USB-C o mocy 20 W i kabel USB-C na Lightning. Zwykle 40 USD za oba bezpośrednio od Apple, możesz je zdobyć za jedyne 15 USD, korzystając z kodu oferty POGÓRAUSBC. Jeśli chcesz dwóch, zaoszczędzisz więcej. Podwoj ilość w koszyku, a cena w kasie wyniesie tylko 26,24 USD.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition

: Sony / Insomniac Games

Możesz także zaoszczędzić na karcie podarunkowej PlayStation o wartości 50 USD

Jeśli masz ochotę sprawdzić kolejną ekskluzywną ofertę, Eneba oferuje cyfrową witrynę sklepową Skraj czytelnikom słodką obniżkę ceny karty podarunkowej o wartości 50 USD do wykorzystania na PlayStation 4 lub PlayStation 5. Aby skorzystać z oferty, odwiedź Enebę, kliknij „Kup teraz” i wpisz kod oferty 50USDVERGE. Cena powinna spaść o kilka dolarów, a chociaż dokładna cena może się wahać, nie przekroczy 43 USD i się zmieni. Ta oferta kończy się 31 maja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook