GryNowości

Star Wars: Squadrons doda B-winga i TIE Defender w grudniowej aktualizacji

Star Wars: Squadrons otrzyma kilka ważnych dodatków w nadchodzących miesiącach: nowa mapa i części do statków pojawią się w aktualizacji 25 listopada, a aktualizacja grudniowa doda dwa zupełnie nowe statki – ulubione przez fanów myśliwce B-wing i TIE Defender – do gry.

B-wing zostanie sklasyfikowany jako statek typu bombowiec frakcji New Republic, podczas gdy TIE Defender będzie statkiem myśliwskim dla Imperium. Te dwa statki nie zastąpią jednak tylko istniejących bombowców Y-wing i TIE Fighterów. Zgodnie z zapowiedzią: „Nadal będą dobre powody, by wybierać Y-winga zamiast B-winga lub myśliwca TIE zamiast obrońcy TIE i odwrotnie. Zależy to od Twojego stylu gry i tego, czego wymaga sytuacja ”.

Oba okręty będą dostępne w VR, wraz z ich unikalnymi projektami i układami – w tym mechanizmem obrotowego kokpitu B-winga. Nowe statki powinny także pomóc w dodaniu nowych wymiarów do trybu wieloosobowego, biorąc pod uwagę, że skutecznie służą jako nowe „postacie” w rozgrywce zespołowej.

Dodanie nowych statków i mapy to z pewnością niespodzianka, ale mile widziana Eskadry gracze, biorąc pod uwagę, że Ian Frazier, dyrektor kreatywny gry, skomentował w wywiadzie UploadVR podczas premiery gry: „Zapłaciłeś 40 dolarów, to jest gra i jest całkowicie niezależna. Nie planujemy dodawać więcej treści, to jest gra i mamy nadzieję, że rozumiesz tę propozycję wartości ”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook