GryNowościRTV

Steam może teraz przesyłać strumieniowo gry w rozdzielczości 8K i od razu pomyśleliśmy o tobie

Właśnie sobie uświadomiłem: nigdy nie wróciłem, aby podziękować za zakup telewizora 8K za 30 000 $. To znaczy, jestem pewien, że kupon o wartości 1500 $ pomógł? Ale czuję, że wciąż jestem ci winien trochę więcej.

A co powiesz na to: dlaczego nie być pierwszym, który przesyła strumieniowo gry na PC w rozdzielczości 8K na drugi koniec swojej posiadłości? Kiedy zobaczyliśmy, że Steam obsługuje teraz tę funkcję, od razu pomyśleliśmy o tobie.

Wyobraź sobie możliwości: możesz usiąść na swojej w pełni wciągającej toalecie za 9000 USD z zapasowym telewizorem 8K – tak jak to robisz – i zamiast tego marnować tak wiele tych wspaniałych pikseli na słupkowym Snyder Cut, możesz użyć wszystkich ponad 33 milionów z nich do zawieszenia jakaś niezbyt wymagająca gra w rozdzielczości 8K z twojego oślepiającego tęczowego pudełka do gier wyposażonego w RTX 3090, nawet bez naruszania jego sanktuarium na drugim końcu twojego domu!

Prawdopodobnie potrzeba oczywiście na tym poziomie komputera, a nawet wtedy 8K może nie być dane. „Wyniki mogą się różnić w zależności od sprzętu” – czytamy w informacjach o wydaniu Valve. Sugerowałbym również przewodowy kabel Ethernet, aby zmniejszyć opóźnienia, i możesz chcieć odblokować ogranicznik przepustowości w Steam> Ustawienia> Gra zdalna> Zaawansowane opcje klienta – ponieważ 50 Mb / s może nie przeciąć go w rozdzielczości 8K. Wiedziałbyś jednak lepiej niż my.

Gra zdalna 8K jest już dostępna w stabilnym kliencie Steam, po wejściu do wersji beta kilka dni temu.

Z całą powagą, fajnie jest widzieć, jak Steam przygotowuje się do telewizorów przyszłości. I prześlij nam bardzo zdjęcie w wysokiej rozdzielczości przedstawiające konfigurację, jeśli jest to również Twój telewizor.

Z drugiej strony, jeśli jesteś osobą, która nie może sobie pozwolić na nowe gry, a tym bardziej na telewizor 8K lub wysokiej klasy komputer do gier, Valve również ma dla Ciebie dobrą wiadomość – firma właśnie udostępniła adres URL usługi Steam Remote Play Together udostępnianie poza wersją beta, dzięki czemu znajomi mogą wysłać Ci link do swoich lokalnych gier wieloosobowych, nawet jeśli nie masz komputera ani konta Steam.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook