Oprogramowanie

Stojak Belkin do iPhone’a 12 będzie podążał za Tobą dzięki śledzeniu twarzy (ale nie podczas rozmów wideo)

Firma Belkin ma nową podstawkę do iPhone’a, która jest na tyle użyteczna, że ​​jest interesująca, ale irytująco ograniczona.

Firma „Magnetyczny uchwyt do telefonu z funkcją śledzenia twarzy” współpracuje z funkcją MagSafe w telefonie iPhone 12, mocując telefon na miejscu za pomocą wbudowanych magnesów urządzenia. Następnie wykorzystuje funkcję śledzenia twarzy, aby podążać za Tobą po pokoju, obracając się, aby zawsze była skierowana w Twoją stronę.

Haczyk polega na tym, że ta funkcja nie działa z rozmowami wideo w Zoom, FaceTime ani żadnej innej podobnej usłudze – z pewnością jeden z największych potencjalnych przypadków użycia podczas pandemii. W rzeczywistości, sądząc po opisie produktu, funkcji śledzenia tylko działa podczas nagrywania wideo za pomocą własnej aplikacji Belkin na iOS. Oznaczałoby to, że nie możesz nawet używać podstawki, aby mieć pewność, że telefon jest zawsze skierowany w Twoją stronę, gdy będziesz śledzić film z ćwiczeniami lub przepis. Skontaktowaliśmy się z firmą Belkin, aby dokładnie to sprawdzić i zaktualizujemy ten artykuł, gdy dowiemy się więcej.

Możesz śledzić swoje nagrywanie wideo, ale go nie oglądać.
: Belkin

Możliwość nagrywania wideo ze ścieżkami z pewnością przyda się niektórym osobom, a firma Belkin twierdzi, że jej aplikacja na iOS może łączyć się bezpośrednio z kontami mediów społecznościowych (w tym Facebook, Instagram, TikTok, YouTube i inne), aby ułatwić publikowanie. Ale nadal oznacza to, że uchwyt jest bardziej specjalistycznym narzędziem niż urządzeniem, które może pomóc większej liczbie konsumentów.

Inne istotne specyfikacje: uchwyt działa w orientacji poziomej i pionowej, można go odchylać w pionie od -15 do 30 stopni, obraca się w poziomie o 360 stopni i jest zasilany trzema bateriami AA. I oczywiście, ponieważ używa MagSafe do podłączenia do telefonu, działa tylko z iPhone’ami 12, iPhone’ami 12 mini, iPhone’ami 12 Pro i iPhone’ami 12 Pro Max. Wierzchowiec będzie sprzedawany za 65 USD, ale na stronie internetowej firmy Belkin jest wymieniony jako „wkrótce”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook