Różności i nowinki technologia

Strona pomocy Microsoft „nie można odinstalować Microsoft Edge” jest zabawnie wymowna

Słuchaj, jestem pewien, że nowy Microsoft Edge to fantastyczna przeglądarka internetowa. Nie mogę się doczekać, aby kiedyś go wypróbować.

Ale Microsoft, mam dla ciebie radę: jeśli tak wielu użytkowników Windows wpisuje w Google „Nie można odinstalować Microsoft Edge”, że czujesz potrzebę całkowicie własne ten wynik wyszukiwania, czyniąc go tytułem twojego FAQ … może po prostu nie narzucaj go użytkownikom Windows?

Oto zrzut ekranu nowej strony wsparcia dla potomności:

Żeby było jasne, nie mówię o Microsoft nie powinien zaktualizowali użytkowników do nowej wersji Edge, szczególnie po dzisiejszym ogłoszeniu, że Internet Explorer i starsza wersja Edge zostaną w pełni wycofane dokładnie za rok od teraz. Ciągłe aktualizacje zabezpieczeń są ważne!

Ale zamiast mówić użytkownikom, co w praktyce sprowadza się do „nie można tego odinstalować, ponieważ zdecydowaliśmy się na to nie zezwalać”, być może Microsoft mógłby wziąć wskazówkę i dać użytkownikom to, czego najwyraźniej chcą. Oto, jak zmieniła się liczba wyszukiwań Google dla „odinstaluj Microsoft Edge” w ostatnich miesiącach:

Swoją drogą, najwyraźniej mogą nadal pozbywaj się nowego Edge’a. (Dziwne, jak strona Microsoftu to pomija.) Musisz tylko czuć się komfortowo z kilkoma poleceniami powłoki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook