NowościRTV

Strony pomocy technicznej firmy Microsoft dotyczące Surface Laptop 4 sugerują rychłe uruchomienie

Pojawiła się para stron pomocy Microsoft dla niezapowiedzianego Surface Laptop 4, co sugeruje, że premiera może być nieuchronna. Jeden jest symbolem zastępczym dla wersji laptopa AMD, a drugi dla modelu Intela. Obie były wykryte przez WalkingCat, często wiarygodne źródło wycieków gadżetów, które spekuluje, że możemy je zobaczyć na Wydarzenie na powierzchni już w przyszłym tygodniu.

Strona pomocy technicznej firmy Microsoft nie zawiera wielu dodatkowych informacji na temat laptopa, ale raport z witryny WinFuture ostatni miesiąc wypełnia szczegóły. Zastosowane procesory AMD będą podobno pochodzić z serii 4000 urządzeń mobilnych i będą obejmować Ryzen 5 4680U i Ryzen 7 4980U. To krok naprzód w stosunku do układów z serii 3000 używanych w Surface Laptop 3 z 2019 roku, ale każdy, kto ma nadzieję zobaczyć tutaj zupełnie nowe procesory mobilne AMD Ryzen 5000, może być rozczarowany.

Po stronie Intela WinFuture zauważa, że ​​powinniśmy zobaczyć chipy 11. generacji, takie jak Core 15-1145G7 i Core i7-1185G7.

Strona pomocy zawiera listę sterowników dla niezapowiedzianego laptopa.
Zrzut ekranu: Microsoft.com

W przeciwnym razie specyfikacja i współczynnik kształtu Surface Laptop 4 są podobno zasadniczo zgodne z poprzednimi modelami. Najwyraźniej dostępne będą modele 13,5- i 15-calowe z maksymalnie 32 GB pamięci RAM i 1 TB pamięci. Ich ekrany powinny zachować ten doskonały współczynnik proporcji 3: 2.

Microsoft nie wydał jeszcze żadnych oficjalnych ogłoszeń o tym, kiedy będzie można uruchomić jego nowe laptopy, ale biorąc pod uwagę, że strony pomocy technicznej już działają, wydanie nie może być daleko.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook