Różności i nowinki technologia

Substack dodaje opcje tematyczne, aby zmienić wygląd biuletynów

Substack dodaje dziś długo oczekiwaną nową funkcję: możliwość zmiany wyglądu biuletynów. Autorzy będą teraz mogli wybrać kolor tła i akcentu oraz ustawić różne czcionki dla tytułu i treści postów. Jest to ograniczony zestaw dostosowań, ale powinien pozwolić biuletynom Substack bardziej się wyróżniać od siebie – w tej chwili są w zasadzie takie same, z wyjątkiem zdjęć profilowych i koloru linków.

Ta funkcja nazywa się Motywy, a Substack twierdzi, że planuje stale dodawać więcej opcji dla pisarzy. Powinien być dostępny od dzisiaj.

Edytor motywów Substack

: Substack

Choć motywy są zabawne, pisarze mogą znacznie lepiej wykorzystać dwie inne funkcje, które Substack planuje wydać „wkrótce”. Pisarze będą mogli tworzyć podlisty członków i wysyłać do nich tylko określone e-maile (Substack wyobraża sobie listy „członków założycieli” lub „nieaktualnych czytelników”). To także dodanie narzędzia „multipub”, które pozwoli pisarzom na łączenie wielu biuletynów i podcastów, którymi zarządzają, w jednej publikacji. Wysyłka ma już to narzędzie i używa go do łączenia kilkunastu tytułów, ale wkrótce będzie dostępne dla wszystkich. Substack spodziewa się wprowadzenia nowych opcji w lutym.

Funkcje zostały ogłoszone dziś rano podczas Substack On, jednodniowej wirtualnej konferencji dla autorów Substack. Substack powstał w 2017 roku, aw ciągu ostatniego roku stał się coraz popularniejszym wyborem dziennikarzy chcących prowadzić publikacje w prenumeracie. Udało mu się przyciągnąć znane nazwiska, w tym Anne Helen Petersen, Glenn Greenwald i Matthew Yglesias.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook