Gry

Surgeon Simulator 2 jest teraz bezpłatny dla chirurgów NHS

Bossa Studios, twórca kultowego klasyka Symulator chirurga i niedawno wydany Surgeon Simulator 2, podjął śmiały krok Surgeon Simulator 2 bezpłatnie dla lekarzy, pielęgniarek i chirurgów pracujących w brytyjskiej National Health Service. Aby otrzymać kopię, potrzebujesz tylko działającego adresu e-mail NHS, komputera i tego łącza.

Plik Symulator chirurga franczyza znana jest ze swojego antycznego, opartego na fizyce modelu chirurgii; w żaden sposób nie przypomina samej rzeczy, co dla zwykłych graczy jest błogosławieństwem. „Surgeon Simulator 2 absolutnie NIE jest opłacalnym narzędziem do szkolenia medycznego” – powiedział dr Idris Morgan w komunikacie prasowym. Morgan jest prawdziwy lekarz, który również streamuje i tworzy filmy na YouTube pod nazwą Doctor Mim.

Zrzut ekranu z Surgeon Simulator 2.
Bossa Studios

„Jednak w wolnym czasie lubię grać w gry wideo i jestem przekonany, że lekarze na całym świecie uznają interpretację medycyny Bossa i możliwość przeszczepu serca w ciągu pięciu sekund za bardzo zabawne” – dodał Morgan.

Naprawdę. Surgeon Simulator 2 jest już dostępna w Epic Games Store. A co ważniejsze: pracownicy NHS mogą odebrać swoje bezpłatne kopie grę do 22 października.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook