GryNowości

Świąteczne wydarzenie Fortnite przywraca samoloty

FortnitePowraca coroczne święto, które tym razem przynosi niespodziankę: powrót samolotów. „Operacja Snowdown”, jak to się nazywa, trwa od 18 grudnia do 5 stycznia i dodaje do gry to, czego się spodziewano, w tym śnieżną mapę i darmowe elementy do odblokowania, takie jak żołnierz bałwan zwany Snowmando. Każdy, kto zaloguje się przed 5 stycznia, otrzyma również bezpłatną emotkę kolędową.

Największą jednak cechą jest powrót samolotów. Czas jest doskonały: samoloty po raz pierwszy pojawiły się w sezonie 7, w 2018 roku, który był również aktualizacją gry o tematyce zimowej. (Była nawet zmilitaryzowana postać Świętego Mikołaja). Zostały później usunięte i wygląda na to, że ich najnowszy wygląd również będzie krótkotrwały.

Oprócz nowych misji i darmowych przedmiotów kosmetycznych do odblokowania, wydarzenie obejmie również rotacyjny wybór trybów gry w ograniczonym czasie, począwszy od powrotu Air Royale. W sprzedaży pojawią się również nowe przedmioty związane z wakacjami, w tym zmienny mężczyzna z cukierków.

To był pracowity miesiąc Fortnite. Po ogromnym wydarzeniu na żywo o tematyce supervillain, gra rozpoczęła swój najnowszy sezon 2 grudnia, wprowadzając nowe postacie, takie jak Mandalorianin i Baby Yoda. Od tego czasu Master Chief i Kratos dołączyli do gry Battle Royale, a Epic również stale się rozwija Fortnite na konsolach nowej generacji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook