GryTelefony

Świętuj weekend dzięki tym ofertom technicznym zapewniającym oszczędność pieniędzy

Jestem tutaj z najnowszą kolekcją najlepszych ofert technicznych, które się pojawiły The Verge w tym tygodniu. Podobnie jak w poście z ostatniego weekendu, ostatnio rośnie liczba ofert. Miejmy nadzieję, że pomogło Ci to zaoszczędzić trochę pieniędzy na zakupach dla siebie lub mamy w życiu z okazji Dnia Matki. Jeśli szukasz spóźnionego prezentu do wysyłki (zamówienia złożone dzisiaj prawdopodobnie nie dotrą do niedzieli 9 maja, czyli Dnia Matki), zapoznaj się z naszym przewodnikiem po prezentach, który jest pełen zabawnych pomysłów na prezenty.

Oto najlepsze oferty w tym tygodniu.


Zaoszczędź 15% na przydatnych akcesoriach technicznych firmy Satechi

Satechi produkuje kilka akcesoriów, takich jak koncentratory USB-C, adaptery, ładowarki Apple Watch i wiele innych. Jeśli znajdziesz coś, czego szukasz w jego katalogu gadżetów, oferuje on 15-procentową zniżkę w całej witrynie, gdy korzystasz z kodu oferty DLA MAMY przy kasie. Ta umowa zakończy się 9 maja, czyli w Dzień Matki.


Zdobądź dwa lata PS Plus na PlayStation za jedyne 54 USD

Jedna z najlepszych ofert w tym tygodniu nie była gadżetem, ale członkostwem. Jeśli masz PS4 lub PS5 i chcesz załadować na PS Plus, możesz korzystać z usługi przez dwa lata za jedyne 54 USD. Sony zwykle pobiera 60 USD rocznie, więc dużo tutaj oszczędzasz. Aby skorzystać z tej oferty, przejdź do tej strony i dotknij „Kup teraz” u góry. Następnie przy kasie podwoj ilość do dwóch zamiast jednego, a następnie wprowadź kod oferty VERGEMAYPROMO obniżyć cenę z około 60 do 54 dolarów.

Otrzymasz dwa kody i każdy z nich możesz wymienić na konsoli w razie potrzeby, gdy nadejdzie czas na uzupełnienie usługi.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.


Soundbar Streambar typu wszystko w jednym Roku kosztuje 30 USD taniej

Streambar firmy Roku to soundbar, który służy również jako urządzenie do przesyłania strumieniowego treści, które łączy się z telewizorem przez HDMI. Ma tylko 14 cali długości, więc wydaje się, że dobrze pasuje do małych pomieszczeń i osób, które wolą prostszą konfigurację z mniejszą liczbą pojedynczych elementów sprzętu do podłączenia. Po skonfigurowaniu otrzymasz dźwięk i będziesz mieć urządzenie, które może uzyskać dostęp do wszystkich głównych aplikacji do przesyłania strumieniowego wideo, takich jak Hulu, Netflix, Apple TV Plus i nie tylko.

Roku Streambar

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Roku Streambar to 14-calowy soundbar z wbudowanym urządzeniem do przesyłania strumieniowego 4K / HDR, więc nie musisz kupować osobnego dekodera. Zapewnia to dźwięk, a także treści, które możesz chcieć oglądać przez HDMI na telewizorze.


Zaoszczędź 50 USD, zamawiając w przedsprzedaży nowego iPada Pro firmy Apple z procesorem M1

Walmart przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży na najnowszego 11-calowego iPada Pro, który ma szybki i wydajny procesor M1, i żąda 50 USD mniej niż wielu innych sprzedawców detalicznych. Zamiast odkładać 800 dolarów, oferuje tablet za 750 dolarów. Nie jest to drastyczna obniżka ceny, ale jest to godne uwagi, ponieważ tego produktu jeszcze nie ma. Walmart twierdzi, że zakupy zostaną wysłane 24 maja.

iPad Pro (11-calowy, 2021, czip M1)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy 11-calowy iPad Pro firmy Apple jest wyposażony we własny procesor M1 firmy, Thunderbolt i opcję dodania 5G.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook