GryRTV

Szybki dysk SSD NVMe 1 TB firmy Western Digital kosztuje 50 USD w B&H Photo

Dysk SSD Western Digital 1 TB NVMe M.2 z obsługą PCIe 4.0 w zgodnych płytach głównych jest tańszy niż kiedykolwiek w B&H Photo i na własnej stronie firmy. Pierwotnie był sprzedawany za 230 USD, ale możesz go teraz kupić za 180 USD. Istnieją tańsze dyski SSD, które mają 1 TB przestrzeni dyskowej, ale to dobra okazja, jeśli chcesz mieć dysk SSD, który umożliwia znacznie szybszy transfer niż większość innych. Western Digital twierdzi, że może osiągnąć prędkość odczytu do 7000 MB / s i prędkość zapisu 5300 MB / s, gdy jest zamontowana na płycie głównej obsługującej PCIe 4.0, co tylko nieliczni to robią w tym momencie. Ale będzie działać na każdej płycie głównej z gniazdem M.2, ale nie przy tych wyżej wymienionych prędkościach.

Biorąc pod uwagę, że PS5 ma gniazdo PCIe 4.0 M.2 do rozszerzania pamięci, możliwe, że może to być idealne dopasowanie do konsoli, gdy zostanie poprawiona w celu obsługi rozszerzalnej pamięci masowej. To powinno nastąpić później tego lata.

Do 12 kwietnia usługa Movies Anywhere będzie oferować promocję, w ramach której otrzymasz darmowy film przy zakupie. To jak kup, zdobądź jedną ofertę, z wyjątkiem tego, że lista kwalifikujących się filmów, które możesz kupić w domu, jest dość mała. Mimo to darmowy film to darmowy film. A jeśli zastanawiasz się nad zakupem w innym miejscu, są dobre powody, aby zamiast tego przechwycić je przez Movies Anywhere, takie jak funkcja Screen Pass, która pozwala pożyczyć swoją bibliotekę filmów komuś innemu. Kolejną dużą zaletą jest to, że może przyciągać filmy zakupione za pośrednictwem innych usług, takich jak Apple, Google lub Microsoft, dzięki czemu można łatwo zobaczyć wszystko, co kupiłeś na wielu platformach.

Aby otrzymać darmowy film, musisz zalogować się na konto Movies Anywhere, kupić film, a następnie użyć kodu, który znajdziesz w swojej skrzynce odbiorczej, aby go bezpłatnie zrealizować. Niektóre tytuły nie kwalifikują się do tej promocji, więc przed zakupem zapoznaj się z drobnym drukiem na dole tej strony. Na odebranie bezpłatnego filmu masz czas do 26 kwietnia do 23:59 ET.

Movies Anywhere bezpłatna promocja filmu

Jeśli kupisz kwalifikujący się film za pośrednictwem Movies Anywhere, usługa wyśle ​​na Twoją skrzynkę odbiorczą kod, którego możesz użyć do wymiany na darmowy film.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Jeśli masz grę Oculus Quest na swojej liście życzeń, możesz zaoszczędzić 25 procent na jednym tytule, jeśli kupisz go za pośrednictwem aplikacji mobilnej (iOS, Android) i wpiszesz kod mobile25. Ta umowa pojawiła się w dniu CheapAssGamer, i udało mi się z powodzeniem zastosować go w grze, która była w moim koszyku. Nie jest to duża zniżka, ale może zmniejszyć potrzebę kupowania pełnowymiarowej gry. Jeśli ostatnio masz zestaw słuchawkowy Quest lub Quest 2 VR, istnieje kilka dobrych opcji, na których możesz użyć tego kodu. Mój kolega Sam Byford zebrał tutaj kilka ulubionych. Alternatywnie możesz użyć kodu, aby zaoszczędzić na aplikacji Virtual Desktop o wartości 20 USD, dzięki czemu będziesz mógł przesyłać strumieniowo swoje gry VR na komputer PC do zestawu słuchawkowego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook