GryRTVTelefony

Szybki laptop do gier G5 15 firmy Dell kosztuje 1100 USD w ograniczonej czasowo ofercie

Jeśli szukasz wydajnego laptopa do gier, nie wydając zbyt wiele, teraz jest dobry moment, aby sprawdzić tę ofertę w witrynie firmy Dell. Oferuje Dell G5 15 za 1099,99 USD (pierwotnie 1540 USD za tę konfigurację). Za tę cenę dostajesz laptopa wyposażonego w 15,6-calowy wyświetlacz FHD obsługujący częstotliwość odświeżania do 144 Hz, sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10750H, układ graficzny Nvidia RTX 2070 Max-Q, 16 GB Pamięć RAM, 512 GB NVMe SSD i zestaw portów, w tym port Thunderbolt 3. Wygląda na kompetentną maszynę.

Dell produkuje również G5 15 SE, który jest przedstawiony powyżej. Nie ma wielu wizualnych różnic, poza tym, że w tym przecenionym modelu jest bardziej stonowana kolorystyka. Ale w środku G5 15 SE zawiera komponenty AMD zamiast Intel i Nvidia.

Laptop do gier Dell G5 15

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ten konkretny model dostępny w firmie Dell obejmuje 15,6-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 144 Hz, procesor Intel Core i7-10750H, układ graficzny RTX 2070 Max-Q firmy Nvidia. Posiada również port Thunderbolt 3.

: Tom Warren / The Verge

Siedmiocalowy inteligentny wyświetlacz Lenovo kosztuje 70 USD w B&H Photo. Obsługuje oprogramowanie Google i pod wieloma względami działa dokładnie tak, jak własne Nest Hub Google. Duża różnica w tym modelu polega na tym, że jest wyposażony w kamerę do rozmów wideo, z fizycznym przełącznikiem osłony obiektywu, jeśli nie chcesz go włączać. Brakuje mu jednak genialnego, automatycznie dostrajającego się wyświetlacza otoczenia Nest Hub, który dostosowuje się do oświetlenia w Twoim pokoju. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w przypadku zdjęć, dzięki czemu wyglądają naturalnie we wszystkich scenariuszach oświetlenia. Jeśli posiadanie aparatu jest ważniejsze, inteligentny wyświetlacz Lenovo powinien dobrze pasować do ceny.

Lenovo Smart Display 7

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Cena Lenovo Smart Display 7 wynosi zwykle 199 USD od czasu jego wprowadzenia na rynek w 2018 r. Jest to nadal opłacalny zakup, jeśli chcesz rozmawiać na czacie wideo z przyjaciółmi i rodziną lub zadawać pytania Asystentowi Google.

: James Bareham / The Verge

Dzisiejszą najlepszą ofertą na tani gadżet jest nic innego jak karta microSD o pojemności 400 GB firmy SanDisk w Amazon. Sprzedaje się za 45 USD, co jest mniej więcej tak tanie, jak można je znaleźć poza rabatem wakacyjnym. Są to wspaniałe prezenty dla siebie lub kogoś innego, które mogą znacznie rozszerzyć wewnętrzną pamięć Nintendo Switch, kamerę GoPro lub dowolny kompatybilny telefon lub tablet.

Karta SanDisk 400 GB microSD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nintendo Switch jest dostarczany z 32 GB pamięci wewnętrznej, co nie zajdzie zbyt daleko, jeśli chodzi o pobieranie gier. Dodanie karty microSD o pojemności 400 GB to sprytny i stosunkowo niedrogi sposób na zwiększenie pamięci.

: Dan Seifert / The Verge

Inteligentny głośnik Google Nest Audio kosztuje 20 USD w kilku sklepach, w tym w sklepie Google, Best Buy i nie tylko. O ile mi wiadomo, jest to najniższa cena jak na jeden głośnik. Podczas wakacji Google obniżał koszt dwóch głośników zakupionych w zestawie o 20 USD, więc jest to lepsza oferta. Ten model zapewnia znacznie lepszą jakość dźwięku niż głośnik Google Home, który zastępuje, a także wygląda ładniej. Sprawdź recenzję mojego kolegi Dana Seiferta, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mówcy.

Google Nest Audio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny głośnik Google z lepszą jakością dźwięku niż Google Home. Sparowanie dwóch Google Nest Audio w stereo może zapewnić lepsze wrażenia podczas grania ulubionych utworów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook