Gry

Szybki przenośny dysk SSD o pojemności 1 TB firmy Western Digital kosztuje obecnie mniej niż zwykle

Jeśli potrzebujesz kompaktowej pamięci zewnętrznej, którą można łączyć z konsolami do gier, komputerami, telefonami i innymi urządzeniami, istnieje kilka opcji, na które możesz dziś uzyskać ofertę. Jednym z nich jest najnowszy model My Passport firmy Western Digital o pojemności 1 TB, dostępny w Best Buy i Amazon. Ta pojemność zwykle kosztuje 190 USD, ale można ją kupić już za 140 USD. Możesz także zaoszczędzić na dysku SSD Crucial X8 1 TB USB-C, który kosztuje 125 USD w Amazon (zwykle 140 USD).

W kontekście Western Digital i Crucial obie deklarują prędkość odczytu do 1050 MB / s, ale tylko Western Digital jest publicznie dostępny z szybkością zapisu 1000 MB / s. Oba te modele oferują również konstrukcję odporną na upadki, więc Twoja decyzja może sprowadzić się do preferencji projektowych.

Dysk WD My Passport 1 TB USB-C SSD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy model My Passport firmy Western Digital Sports z szybkością sekwencyjnego odczytu / zapisu wynoszącą odpowiednio 1050 MB / si 1000 MB / s. Jest dostępny w wielu kolorach i zawiera adapter USB typu A w pudełku.

Dysk SSD Crucial X8 1 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wysokiej klasy przenośny dysk SSD USB-C firmy Crucial oferuje sekwencyjne prędkości odczytu do 1050 MB / s. Największą prędkość transferu uzyskasz przez USB-C, ale w zestawie znajduje się adapter USB typu A do łączenia się ze starszymi urządzeniami.

: Activision

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 na PS4 kosztuje tylko 25 USD w Best Buy. To dobra okazja dla gry teraz, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że dostaniesz bezpłatną aktualizację, która pojawi się pod koniec marca, która zoptymalizuje ją na PS5. Posiadacze PS5 będą mogli grać w grę w rozdzielczości do 4K przy 60 klatkach na sekundę lub do 120 klatek na sekundę przy 1080p.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Remake

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 aktualizuje podstawowe elementy oryginału Tony Hawk gry w doświadczenie odpowiednie dla nowoczesnych konsol.

Jeśli wczoraj przegapiłeś nasz post, Ratchet & Clank jest teraz bezpłatny dla wszystkich posiadaczy PS4 i PS5 do pobrania i zachowania na zawsze. Jest to część inicjatywy Sony „Graj w domu” i masz czas do 31 marca, aby zagrać w grę bez konieczności wykupienia subskrypcji PS Plus.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook