Gry

T-Mobile oferuje darmowy iPhone 11 Pro nowym i obecnym abonentom

W T-Mobile możesz otrzymać darmowego iPhone’a 11 Pro, jeśli spełniasz wszystkie wymagania operatora. Po pierwsze, musisz zmienić operatora i wymienić swoje stare urządzenie, a jeśli jesteś już klientem, możesz je zdobyć, dodając linię do swojego planu. W obu przypadkach zapłacisz za telefon z góry, a T-Mobile spłaci Ci kredyty rozliczeniowe co miesiąc przez okres 24 miesięcy.

Warto zauważyć, że Apple prawdopodobnie minie miesiąc od ogłoszenia podobnego iPhone’a 12, a przy każdym nowym wydaniu iPhone’a zwykle jest kilka zachęt dla przewoźników. Mimo to jest to teraz darmowy iPhone, jeśli chcesz go i spełniasz kryteria.

Kontrola

Control Ultimate Edition właśnie pojawił się w tym tygodniu na Steamie, po całorocznym wyłącznym pobycie w Epic Games Store. Green Man Gaming sprzedaje grę za jedyne 27 USD (zwykle 40 USD) i nie mogę wystarczająco polecić tej gry, jeśli lubisz gry akcji. Jeśli to się wyprzeda, Humble sprzedaje go za 32 dolary, co również jest dobrą okazją.

W innych wiadomościach o grach na komputery PC Humble ma na sprzedaż kilka gier w ramach „Wyprzedaży na koniec lata 2020”. To podzieliło gry według wydawców i tematów, a jednym z moich ulubionych tematów jest kolekcja „Destress & Disconnect”. Jest pełna tytułów, które mogą oderwać Cię od rzeczy, na przykład Abzû, Świadek, The Sims 4, Noc w lesie, i więcej.

Ponadto wiele gier firmy Sega jest mocno przecenionych, w tym wszystkie Yakuza tytuły na PC i inne kultowe klasyki, takie jak Pokonać, Bayonetta, i Jet Grind Radio.

Razer Ornata V2
Razer

Razer łączy swój przewodowy zestaw słuchawkowy Kraken X z pełnowymiarową, przewodową klawiaturą mechaniczną Ornata V2 za mniej niż przedmioty zwykle kosztują razem. Zamiast 150 dolarów, to 100 dolarów. Jeśli szukasz kilku solidnych dodatków do konfiguracji komputera, powinny one pasować do rachunku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook