Różności i nowinki technologia

T-Mobile oferuje również 30 dolarów zniżki na iPhone’a 12 i 12 mini

T-Mobile wyjaśnił, że zaoferuje 30 USD zniżki na iPhone’a 12 mini i iPhone’a 12 – tak samo jak AT&T i Verizon. Oznacza to, że ceny telefonów będą dostępne odpowiednio od 699 USD i 799 USD dla klientów T-Mobile, zamiast zwykłych cen początkowych wynoszących 729 USD i 829 USD, które pobiera Apple.

Nie było małego zamieszania w kwestii cen Apple dla iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini. Podczas swojego ogłoszenia w tym tygodniu Apple powiedział, że telefony zaczną się od niższych cen 799 USD i 699 USD, ale później stało się jasne na stronie internetowej firmy, że w rzeczywistości były to obniżone ceny oferowane klientom AT&T i Verizon z pełną ceną telefonów zaczynających się od 729 i 829 USD.

T-Mobile dodał dodatkową ofertę dla klientów kupujących za pośrednictwem Apple, oferując dodatkowe 150 USD do własnych ofert wymiany Apple podczas handlu iPhone’em.

Początkowo wydawało się, że T-Mobile nie zaoferowałby podobnego rabatu swoim klientom, ale firma podaje teraz taką samą zniżkę 30 USD na zamówienia za pośrednictwem strony internetowej Apple – chociaż, co ciekawe, strona T-Mobile nadal podaje pełną cenę 829 USD, przynajmniej dla iPhone’a 12.

To pozostawia odblokowaną opcję Apple jako jedyną przeszkodę – z wyjątkiem jakiejkolwiek zmiany ze strony Apple, wydaje się, że klienci, którzy chcą kupić odblokowany iPhone, będą musieli zapłacić dodatkowo 30 USD. Warto zauważyć, że według Apple „wszystkie modele iPhone’a są odblokowane, z wyjątkiem tych zakupionych z planami ratalnymi AT&T”. Oznacza to, że prawie każdy iPhone AT&T, Verizon lub T-Mobile zakupiony z rabatem w wysokości 30 USD jest technicznie odblokowany – ale klienci otrzymają tę zniżkę tylko wtedy, gdy kupią telefon operatora i aktywują go u tego operatora.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook