GryNowości

Ta szafka zręcznościowa Neo Geo za 500 $ ma wbudowane 50 gier

Nie brakuje sposobów na granie w klasyczne gry Neo Geo w 2020 roku. Jest mini automat do gier, automat do gier z wbudowanymi grami i wszelkiego rodzaju pakiety na tradycyjne platformy. Ale tytuły lubią Samurai Shodown i Król wojowników najlepiej bawić się w odpowiedniej szafce arkadowej – a teraz możesz kupić taką do swojego domu, która zawiera 50 klasycznych gier.

Nowe urządzenie nazywa się Neo Geo Multi Video System, w skrócie MVSX. Zasadniczo jest to pełnowymiarowa szafka arkadowa z kilkoma dołączonymi grami. Szczególnie duży nacisk położono na myśliwce: istnieje 10 różnych iteracji Król wojowników, obok innych filarów Neo Geo, takich jak Metalowy ślimak, Samurai Shodown, Fatal Fury, i World Heroes. (Możesz zobaczyć pełną listę tutaj.) Urządzenie posiada 17-calowy ekran LCD, 10 opcji językowych, możliwość grania w wersje domowe i arkadowe każdej z gier oraz dwa zestawy elementów sterujących do walk wieloosobowych.

Masz również kilka opcji konfiguracji urządzenia. Szafka ma 25 cali wysokości i kosztuje 449,99 USD, co czyni ją dobrą na blat, ale jest też opcjonalny 32-calowy stojak, który kosztuje 99,99 USD. Możesz je kupić razem za 499,99 $, co daje fajną maszynę stojącą. Zamówienia w przedsprzedaży na MVSX rozpoczną się w przyszłym miesiącu, a urządzenie ma zostać wysłane na początku listopada.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook