GryRTV

Ta umowa z Google Nest Wifi obejmuje router i dwa punkty za 280 USD

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Google Nest Wifi jest obecnie jednym z najlepszych systemów Wi-Fi typu mesh, które można kupić, ponieważ jest szybki i łatwy w konfiguracji, a istnieje duży pakiet ze stromo obniżoną ceną, o którym powinieneś wiedzieć w Woot, firmie internetowej należącej do Amazon. Zamiast płacić 349 USD, co jest standardową stawką za router i dwa punkty (co Google nazywa przedłużaczami, które pełnią rolę inteligentnych głośników), teraz kosztuje 280 USD za cały zestaw. Wysyłka jest bezpłatna dla członków Amazon Prime.

Dywizja

Jeśli masz wydajny komputer do gier, czy to komputer stacjonarny, czy laptop, możesz go zdobyć Tom Clancy’s The Division za darmo. Grę można wykorzystać w kliencie gry UPlay firmy Ubisoft, więc musisz ją najpierw pobrać, aby zainstalować grę.

: Vjeran Pavic / The Verge

IPad siódmej generacji firmy Apple w kolorze gwiezdnej szarości z 32 GB miejsca kosztuje 279 USD w Walmart. To daleka od najlepszej oferty, jaką widzieliśmy (229 USD za tę pojemność), ale jest to jedyna zniżka na iPada, która wydaje się mieć teraz miejsce. Więc jeśli jesteś w potrzebie, możesz go kupić w Walmart.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook