GryNowościTelefony

Tablet Fire HD 10 z 64 GB pamięci jest w najniższej cenie jak dotąd w Amazon

Jeśli czekałeś na zniżkę na Amazon’s Fire HD 10, teraz jest dobry czas na zakup. Amazon sprzedaje tablet, który obejmuje 64 GB pamięci, za jedyne 108 USD, co jest najniższym jak dotąd w tej konfiguracji w witrynie.

Oprócz kompatybilności z USB-C, Fire HD 10 zawiera rozszerzalną pamięć do 512 GB za pośrednictwem microSD, dłuższą żywotność baterii niż mniejsze modele i 10,1-calowy ekran.

Amazon Fire HD 10 (2019, 64 GB)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Pierwsze urządzenie Amazon zgodne ze standardem USB-C, które ma 10,1-calowy ekran, 64 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozszerzenia za pomocą karty microSD oraz drugą antenę, aby utrzymać lepszy sygnał Wi-Fi.

Animal Crossing: New Horizons„Karty Sanrio amiibo są dostępne od dzisiaj. Te pakiety kart są sprzedawane wyłącznie w Target i kosztują 5,99 $ za sztukę. Można je kupić tylko online z odbiorem w sklepie, a sprzedawca ogranicza dwa pakiety kart na klienta.

Pakiet współpracy Animal Crossing Sanrio

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Współpraca między Nintendo i twórcami cześć kotku, który wprowadza nowe przedmioty, ubrania i wieśniaków do Animal Crossing: New Horizons.

Watch Dogs Legion to jeden z najnowszych tytułów wydanych przez Ubisoft. Możesz kupić standardową edycję tej gry za 20 USD w cyfrowych sklepach Microsoft i PlayStation. Zakup tej gry zapewni ci dostęp do aktualnej i następnej generacji tej gry (np. Xbox One + Xbox Series X / S, PS4 + PS5). Jeśli chcesz kupić wersję na komputery PC, kosztuje ona teraz 30 USD na oficjalnej stronie internetowej Ubisoft.

Watch Dogs: Legion (edycja standardowa)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja 2016 roku Watch Dogs 2. Gracze mają szansę grać wieloma postaciami, które można rekrutować i kontrolować w dowolnym momencie, wykonując misje w Londynie.

Astro Bot

Misja ratunkowa Astro Bot
: Sony

W ramach inicjatywy Play at Home Sony wypuściło kolejną partię darmowych gier, które właściciele PS4 i PS5 mogą odebrać, bez konieczności posiadania PlayStation Plus. Teraz możesz odebrać bezpłatne cyfrowe kopie wspaniałych gier, w tym Wejdź do Gungeon i Świadek, oprócz tytułów PSVR, takich jak Misja ratunkowa Astro Bot i Mech. Pamiętaj, że właściciele PS5, którzy planują grać w gry PSVR, będą potrzebować adaptera PlayStation Camera, o który możesz bezpłatnie poprosić tutaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook