NowościTelefony

Tablety Amazon Fire otrzymują nowe inteligentne sterowanie domem

Firma ogłosiła, że ​​Amazon dodaje nowe menu, aby wybrać tablety Fire do sterowania inteligentnymi gadżetami domowymi kompatybilnymi z Alexa. Pulpit nawigacyjny urządzeń, który jest wdrażany od dziś, jest dostępny za pomocą nowego przycisku Smart Home po lewej stronie paska nawigacji.

Chociaż inteligentnymi urządzeniami domowymi kompatybilnymi z Alexa można już sterować za pomocą poleceń głosowych (w tym za pomocą tabletów Fire), Amazon twierdzi, że nowy interfejs jest przeznaczony do sytuacji, gdy „dotyk może być wygodniejszy niż głos”. Otwiera to zabawne możliwości, takie jak zamontowanie taniego tabletu Amazon Fire na ścianie, aby używać go jako kontrolera inteligentnego domu.

Dostęp do deski rozdzielczej można uzyskać za pomocą przycisku inteligentnego domu na pasku nawigacyjnym.
: Amazon

Jak widać na powyższym obrazku, skrót dostępu do pulpitu nawigacyjnego urządzenia inteligentnego domu jest dostępny z paska nawigacji, a Amazon mówi, że nie musisz zamykać bieżącej aplikacji, aby uzyskać dostęp do jej elementów sterujących.

Według ZDNet, aktualizacja jest ograniczona do wybranych nowszych tabletów Amazon: 2018 Amazon Fire HD 8, 2019 Amazon Fire 7, 2019 Amazon Fire HD 10 i 2020 Amazon Fire HD 8.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook