GryTelefony

Tablety Fire dla dzieci Amazona są w sprzedaży w sam raz na tę letnią wycieczkę

Nadeszło lato, a dla wielu rodzin oznacza to, że w końcu nadszedł czas na wakacje, które odkładali przez ostatnie 18 miesięcy. Z wakacjami wiążą się podróże, a wraz z podróżami – znudzone dzieci, dlatego ważne jest, aby mieć coś, co zapewni im rozrywkę, gdy spędzają wiele godzin w samochodzie lub w samolocie. Amazon zapewnił Ci dzisiaj rabaty w całej linii tabletów Fire dla dzieci, w tym niedawno wydanych Fire HD 10 Kids i HD 10 Kids Pro.

Wersje tabletów Fire dla dzieci są zasadniczo tym samym sprzętem, co modele standardowe i są dostępne w rozmiarach 7, 8 lub 10 cali. Obejmują one przyjazne dla dzieci etui z wbudowaną podpórką, dwa lata ochrony przed uszkodzeniami oraz roczną subskrypcję usługi Amazon Kids Plus, która zapewnia przyjazny dla dzieci interfejs i dostęp do gier, aplikacji, wideo, i książki na tabletach. Każdy rozmiar jest dostępny w określonych wersjach dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat lub od 6 do 12 lat.

Podstawowy 7-calowy model zwykle kosztuje 100 USD, ale Amazon zdyskontował go dziś do 60 USD. Jest wyposażony w 16 GB pamięci wewnętrznej, ma do siedmiu godzin pracy na baterii i ładuje się przez port Micro USB.

Amazon Fire 7 Dzieci

Tablet Amazon Fire 7 Kids jest wyposażony w przyjazne dla dzieci etui, 16 GB pamięci i do 7 godzin pracy na baterii. Możesz go dostać w wersjach dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat lub w wieku od 6 do 12 lat.

Jeśli przejdziesz do wersji 8-calowej, nie tylko uzyskasz większy ekran, ale także dwukrotnie więcej pamięci (teraz 32 GB), dwa razy więcej pamięci RAM, szybszy procesor, do 12 godzin pracy na baterii i USB -C ładowanie. Amazon zwykle sprzedaje tę wersję za 140 USD, ale dziś ma ją w sprzedaży za 90 USD.

Amazon Fire HD 8 Dzieci

8-calowy tablet Fire HD Kids to szybszy procesor, dwa razy więcej miejsca na dane i znacznie dłuższa żywotność baterii. Jest również dostępny dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat lub od 6 do 12 lat.

Najwyższej klasy 10-calowa wersja, która została właśnie zaktualizowana na początku tego roku, zawiera większy ekran lepszej jakości, jeszcze szybszy procesor i więcej pamięci RAM oraz do 12 godzin pracy na baterii z ładowaniem przez USB-C. Regularna cena tego modelu to 200 dolarów, ale dzisiejsza wyprzedaż obniża ją do 130 dolarów.

| Fot. Dan Seifert / The Verge

Amazon Fire HD 10 Dzieci

Najwyższej klasy tablet Amazon dla dzieci, Fire HD 10 Kids, ma większy, ostrzejszy ekran, cieńsze ramki, szybszy procesor i do 12 godzin pracy na baterii. Występuje w wersjach dla dzieci od 3 do 7 lat lub od 6 do 12 lat.

Bez względu na to, z którym modelem korzystasz, mądrze jest również wziąć kartę microSD, aby zwiększyć ilość dostępnej pamięci offline. Tablety Fire HD pozwalają zapisywać gry, filmy, książki i aplikacje do użytku w trybie offline, co świetnie sprawdza się w samochodzie lub w samolocie. Niezawodna karta microSD Sandisk o pojemności 64 GB powinna wystarczyć na nawet najdłuższe podróże i można ją kupić za 11 USD. Jeśli masz dwoje dzieci, dwupak tej samej karty kosztuje 19 dolarów.

Karta microSD Sandisk 64 GB

Karta microSD może z łatwością rozszerzyć pamięć tabletu lub telefonu. Karta Sandisk 64 GB to niezawodna opcja, która zapewnia dużo miejsca na gry, filmy, aplikacje i nie tylko. Możesz go dostać w pojedynczych paczkach lub zaoszczędzić kilka dolców na wielu, wybierając dwupak.


Jeśli chcesz zafundować sobie ciszę podczas tej podróży, Woot ma dziś Samsung Galaxy Buds Pro za 120 USD, zniżkę w wysokości 80 USD od normalnej ceny i znacznie mniej niż typowa wyprzedaż, którą widzieliśmy do tej pory. Buds Pro zapewniają aktywną redukcję szumów, która pomaga blokować dźwięki z zewnątrz i działa przez pięć godzin między ładowaniami, gdy jest włączona. Wersja sprzedawana przez Woot to model międzynarodowy, który ma takie same specyfikacje jak wersja amerykańska, ale jest objęty 90-dniową gwarancją firmy Woot zamiast całorocznej gwarancji udzielanej przez firmę Samsung. Przeczytaj naszą recenzję tutaj.

Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung Galaxy Buds Pro to mieszanka technologii, którą można znaleźć w Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jakością dźwięku, jaką firma osiągnęła w słuchawkach dousznych.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook