GryNowości

Tajemniczy biały kontroler Xbox nowej generacji pojawia się w Internecie

Wygląda na to, że biały kontroler Xbox Series X wyciekł do sieci. Obraz białego kontrolera pojawił się na Reddicie w weekend, zanim plakat usunął swoje konto i zdjęcie. Zidentyfikowany tylko jako „Wolfy_Wizzardo”, użytkownik serwisu Reddit twierdził, że zrobił zdjęcie na przyjęciu w stanie Waszyngton zorganizowanym przez dziecko pracownika Microsoft. Przed usunięciem konta, konto Reddit od miesięcy komentowało i publikowało na tematy w Seattle w stanie Waszyngton.

Sam kontroler zawiera nowy D-pad na kontrolerze Xbox Series X, wraz z nowym przyciskiem udostępniania, który Microsoft dostarcza na kontrolery nowej generacji. Rozmawialiśmy z użytkownikiem Reddit, zanim jego konto zostało usunięte, i stwierdził, że skojarzona z nim konsola również była biała i „wyglądała bardziej kwadratowo, a przycisk Xbox wyglądał na większy”.

Czarna wersja kontrolera Xbox Series X.

Twierdzą również, że grali w gry na konsoli, a interfejs nadal wyglądał jak interfejs użytkownika Xbox One. Microsoft w dużej mierze trzyma się tego samego pulpitu Xbox, który jest dostarczany na Xbox One, z kilkoma drobnymi poprawkami, aby włączyć nowe funkcje, takie jak Szybkie wznowienie.

Niektórzy spekulują, że ten biały kontroler Xbox może wskazywać na istnienie drugiej konsoli Xbox nowej generacji. Podobno Microsoft wypuści w sierpniu drugą, tańszą konsolę Xbox nowej generacji (o nazwie kodowej Lockhart). Nie jest jasne, czy biały kontroler i konsola są oryginalne, czy nie, ale jeśli istnieją i należą do pracownika Microsoft, może to być po prostu specjalna edycja Xbox Series X. Microsoft stworzył białą konsolę Xbox One wyłącznie dla pracowników, którzy pracowali na konsola, gdy została wysłana w 2013 roku.

Skontaktowaliśmy się z firmą Microsoft, aby skomentować tajemniczy biały kontroler Xbox, a my odpowiednio Cię zaktualizujemy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook