FotoGryNowości

Tamagotchi Pix ma wbudowany aparat do robienia zdjęć ze swoim zwierzakiem

Dziś Bandai przedstawia Tamagotchi Pix: połączenie klasycznej linii zabawek Tamagotchi do hodowli zwierząt domowych z nowym wbudowanym aparatem do robienia zdjęć z cyfrowym zwierzakiem.

Pix ma kształt jaja wylęgowego, a górna część „pękniętej skorupy” działa jak spust migawki. Za pomocą aparatu możesz wstawić siebie (i przyjaciół) do zdjęć za pomocą swojego Tamagotchi, z odpowiednio ładnymi ramkami do zdjęć. Skontaktowaliśmy się z firmą Bandai, aby uzyskać więcej informacji na temat jakości aparatu.

Zdjęcia zrobione za pomocą Pixa są przechowywane lokalnie, a wszystkie zrobione zdjęcia pojawią się w kanale, który dokumentuje czas spędzony ze zwierzakiem. Bandai przedstawia to jako rodzaj mediów społecznościowych na urządzeniu, ale ponieważ Pix nie może połączyć się z Wi-Fi, a udostępnianie zdjęć jest ograniczone, w rzeczywistości nie jest to społecznościowe. Przedsprzedaż Tamagotchi Pix zaczyna się dziś za 59,99 $.

Górna obudowa Tamagotchi Pix działa jak spust migawki podczas robienia zdjęć.
: Bandai

W przeszłości Tamagotchi, podobnie jak Tamagotchi On, używał Bluetooth do łączenia się z innymi urządzeniami, ale Pix stosuje mniej zaawansowane technologicznie podejście. Jeśli chcesz udostępnić zdjęcia innym znajomym noszącym Pixa, mogą zrobić zdjęcie „Tama Code”. Bandai mówi, że te kody zawierają całość tego, co udostępniasz, więc możesz w zasadzie wymieniać zdjęcia za pomocą kodów QR. Bandai planuje również przyznać kody Tama na przedmioty w grze, jeśli będziesz grać w gry na tamagotchi.com od sierpnia.

Oprócz funkcji aparatu, Tamagotchi Pix ma również nowe przyciski dotykowe zamiast zwykłych fizycznych oraz kilka nowych mechanizmów rozgrywki. Czy kiedykolwiek chciałeś wpłynąć na przyszły status zatrudnienia swojego Tamagotchi poza światem? Wygląda na to, że sposób, w jaki wychowasz swoje Tamagotchi i udekorujesz jego pokój, wpłynie teraz na jego przyszłą profesję i na to, jakie inne jajka możesz hodować, gdy dorośnie pierwsze Tamagotchi. Tamagotchi może również angażować się w nowe zajęcia, takie jak malowanie, gotowanie i zamawianie jedzenia na dostawę.

Tamagotchi Pix oddaje odrobinę wrażenia Pokémon GoAparat rzeczywistości rozszerzonej. To nie jest tak solidne – po prostu wklejasz swojego zwierzaka na zdjęcie, zamiast odkrywać, że wyprowadzają się w świat – ale jest tam trochę tej magii AR. Obsesyjne dokumentowanie życia twojego zwierzaka na zdjęciach może odtworzyć część więzi rodzic-dziecko, ale myślę, że to, co jest potężniejsze, to podstawowe uczucie, które mogą wywołać małe zdjęcia AR Pixa: że istniejesz w tej samej przestrzeni co Twoje Tamagotchi i że, w pewnym sensie jest prawdziwy – nawet jeśli jest ograniczony do plastikowego jajka.

Tamagotchi Pix występuje w czterech różnych kolorach „muszli”: „kwiatowy” (różowy), „niebo” (fioletowy), „ocean” (niebieski) i „natura” (zielony). Jak informuje Bandai, kolory różowy i fioletowy są już dostępne w przedsprzedaży, a niebieski i zielony „wkrótce”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook