Nowości

Tanooki Mario będzie dostępny w postaci Lego w 2021 roku

Następna kolekcja Lego Super Mario-zestawy tematyczne zawierają kultowy kombinezon Mario Tanooki jako nowy „Power-Up Pack”, który pojawi się 1 stycznia. Kostium Tanooki to tylko jeden z nowych Super Mario Zestawy Lego, które pojawią się w przyszłym roku, obejmują nowy 366-elementowy zestaw Master Your Adventure Maker, trzy nowe zestawy rozszerzeń, 10 zestawów postaci do kolekcjonowania oraz drugi pakiet Power-Up z kostiumem pingwina dla włoskiego hydraulika.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z zestawami Lego wprowadzonymi na rynek na początku tego roku, pomysłem jest zbudowanie poziomów w stylu 2D, na których gracze mogą ręcznie przeskakiwać swoją figurkę Lego Mario od rury startowej do flagi bramki. Monety otrzymujesz za przechodzenie figurki Mario przez poziom, uderzanie nią o wrogów lub interakcję z innymi elementami poziomu. Te nowe zestawy dodają nowe figurki, klocki i opcje poziomów, rozszerzając możliwości budowania i rozgrywki.

Pakiet Tanooki Mario Power-Up o wartości 9,99 $ zawiera nowy kostium dla postaci.
: Lego

W powyższym filmie promocyjnym Lego pokazuje, jak Mario można zamienić na jego kombinezon Tanooki za 9,99 $, a następnie wydaje dźwięki, gdy gracze „obracają” go dookoła lub używają go do uderzania wrogów. Tymczasem kostium pingwina za 9,99 $ rozpoznaje, kiedy Mario ślizga się po jego brzuchu. Poprzednie kostiumy obejmowały Fire Mario, Cat Mario i Builder Mario.

Zestaw Master Your Adventure Maker za 59,99 $ to największy z nowych zestawów, które pojawią się w przyszłym roku. Lego twierdzi, że zestaw zawiera trzy „specjalne klocki”, które można dostosować, aby uzyskać różne efekty dla Mario, gdy wchodzi z nimi w interakcję, a także nową rurkę początkową, która może tworzyć nowe zasady dotyczące tego, jak gracze muszą przejść przez poziom.

Nowy zestaw Master Your Adventure Maker zawiera 366 elementów.
: Lego

Oprócz nowego zestawu twórców dostępne są trzy zestawy rozszerzeń: Chain Chomp Jungle Encounter za 19,99 $, Puzzling Challenge Plant Piranha za 29,99 $ i Poison Swamp Wiggler’s za 39,99 $. Wreszcie, jest nowy zestaw pakietów postaci za 4,99 USD, w tym postacie takie jak Fly Guy, Parachute Goomba i Thwimp.

Jest to dość ekspansywna kolekcja i sugeruje, że Nintendo i Lego nie są bliskie ukończenia ich współpracy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook