Nowości

Targus zapowiada antybakteryjną lampkę klawiatury i plecak

Targus to producent akcesoriów, który istnieje od dawna, a jego lista produktów CES w tym roku koncentruje się na trzech głównych tematach: mobilność, zrównoważony rozwój i, oczywiście, zachowanie zdrowia podczas pandemii (via Engadget).

Lampa dezynfekująca UV-C LED wykorzystuje światło UV do zabijania drobnoustrojów na wszystkim w obszarze czyszczenia.
: Targus

Sztandarowe produkty firmy dotyczące zdrowia podczas pandemii to antybakteryjny plecak 2Office oraz lampa dezynfekująca UV-C LED. Światło jest przeznaczone do umieszczenia nad klawiaturą i myszą i zanurzenia ich w świetle UV-C, aby pomóc wyeliminować mikroorganizmy, które mogą kopać na Twoich dotykowych akcesoriach. Automatycznie włącza się na pięć minut co godzinę, ale nie powinieneś się martwić, że przeszkodzi ci w pracy: wykorzystuje czujniki ruchu do wykrywania, czy używasz komputera, i będzie czekał z rozpoczęciem cyklu czyszczenia, dopóki z dala.

Jeśli nie interesuje Cię światło UV do czyszczenia klawiatury i myszy (choć tak naprawdę można go użyć do wszystkiego), Targus ogłosił również, że działa na myszach i klawiaturach przeciwdrobnoustrojowych.

Plecaki i etui na tablety obiecują zabić mikroby w „kluczowych punktach styku”.
: Targus

Plecak 2Office, który może pomieścić laptopy o przekątnej do 17,3 cala, ma powłokę antybakteryjną w „kluczowych punktach styku”. Torba może być przydatna, jeśli musisz wyjść na pandemię, ale przychodzą mi do głowy inne zastosowania torby przeciwbakteryjnej, gdy podróż zaczyna się ponownie. (Kto jeszcze czuł się dziwnie, wieszając plecak na drzwiach łazienki?) Jeśli nie szukasz zupełnie nowego plecaka, firma ogłosiła również antybakteryjne etui na tablety, a także antybakteryjne ekrany prywatności do wybranych monitorów komputerowych.

Firma ogłosiła również stację dokującą i wytrzymałą obudowę dla Samsung Galaxy Tab Active 3. Stacja dokująca wykorzystuje oprogramowanie Samsung DeX, które umożliwia podłączenie tabletu do monitora w celu uzyskania bardziej komputerowego doświadczenia. Dla posiadaczy iPadów Targus zapowiedział również etui EcoSmart, które jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Wreszcie Targus ogłosił nowe antybakteryjne ekrany prywatności, które kosztują od 35 do 185 USD, w zależności od urządzeń, do których są przeznaczone. Ekrany są już dostępne, a pozostałe zapowiedziane urządzenia pojawią się wiosną tego roku. Obecnie nie podano ich cen ani dokładnych dat.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook