Nowości

TCL wprowadza na rynek Wearable Display, słuchawki MoveAudio S600 i urządzenie śledzące zwierzęta

Na targi CES 2021 firma TCL prezentuje prototyp wyświetlacza do noszenia, nad którym pracowano od lat, a teraz jest bliski wprowadzenia na rynek. Po prostu firma nazywa go wyświetlaczem TCL Wearable Display i jest to para okularów z dwoma ekranami mini OLED 1080p wewnątrz. To nie jest zestaw słuchawkowy do rzeczywistości wirtualnej – jest to raczej nowe podejście do koncepcji noszenia, osobistego wyświetlacza, który daje widzowi efekt patrzenia na bardzo duży ekran.

Wyświetlacz do noszenia ma kształt pary standardowych okularów.
: TCL

Okulary wymagają przewodowego połączenia z urządzeniem wyposażonym w wyjście wideo USB-C. TCL twierdzi, że daje efekt oglądania 140-calowego wyświetlacza z odległości czterech metrów, o gęstości 49 pikseli na stopień. Są również w stanie wyświetlać treści 3D.

Firma TCL nie podała jeszcze ceny okularów i twierdzi, że urządzenia do noszenia będą dostępne jeszcze w tym roku na wybranych rynkach. Firma współpracuje z nienazwanym partnerem w zakresie subskrypcji treści, aby sprowadzić ją do Stanów Zjednoczonych w ramach umowy pakietowej z telefonem obsługującym 5G.

Bezprzewodowe słuchawki douszne MoveAudio S600 firmy TCL zawierają aktywną redukcję szumów.
: TCL

TCL zapowiada również nowe bezprzewodowe słuchawki MoveAudio S600, które zawierają aktywną redukcję szumów i tryb przezroczystości z trzema mikrofonami wbudowanymi w każdy pączek. Mają stopień ochrony IP54, aby chronić przed kurzem, rozpryskami i potem, i zapewniają osiem godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu. TCL twierdzi, że będą dostępne na rynkach światowych (nie jest jasne, czy obejmuje to Stany Zjednoczone) w lutym za 149 euro (około 180 USD).

MoveTrack Pet Tracker śledzi Twojego zwierzaka.
: TCL

Wreszcie, jest MoveTrack Pet Tracker. To urządzenie, które mocuje się do obroży zwierzęcia i zapewnia śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą otrzymać powiadomienie, jeśli ich zwierzak opuści wyznaczony obszar, i mogą monitorować poziom jego aktywności. MoveTrack ma stopień ochrony IP67 i zapewnia 14 dni pracy na baterii w trybie gotowości. Będzie również sprzedawany na rynkach światowych – ponownie nie wiadomo, czy dotyczy to również Stanów Zjednoczonych – za 99 euro (około 120 USD) w lutym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook