Gry

Te oferty techniczne zawierają zero prima aprilis

Witamy w kwietniu. Ten miesiąc zaczął się, szczerze mówiąc, zbyt wiele marek nalegających na zrobienie z siebie głupców. Ale teraz, gdy wakacje dowcipnisia są już za nami, skupiamy się na transakcjach, które wciąż mają miejsce. To był fajny tydzień na pisanie o ofertach, ponieważ po niewielkiej ilości wszystkiego otrzymano rabat. Ostatnio pojawiło się kilka ofert dotyczących subskrypcji gier, więc mój kolega Taylor Lyles przygotował duży, aktualny przewodnik, który pomoże Ci znaleźć najlepsze ceny.


Stacja Base Station Pro firmy Nomad jest o połowę tańsza do sobotniej nocy

Jeśli masz iPhone’a, Apple Watch i AirPods i nadal lamentujesz nad faktem, że mata ładująca AirPower nigdy nie została wydana, sprawdź tę ofertę. Stacja bazowa Nomad Pro robi to, co obiecał AirPower – ładuje trzy urządzenia jednocześnie – i można ją dostać za 100 USD zamiast 200 USD do niedzieli 4 kwietnia o 2:59 ET (sobota, 3 kwietnia, 23:59 czasu pacyficznego) kiedy używasz kodu oferty VOX przy kasie.

Stacja bazowa Nomad Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowa ładowarka Nomad Base Station Pro Qi zawiera wiele cewek ładujących Aira FreePower, które pozwalają na cienką konstrukcję bez uszczerbku dla wydajności. Jego konstrukcja pomaga marnować mniej energii i generować mniej nadmiaru ciepła w porównaniu z większością innych opcji.


Zaoszczędź do 150 USD na Galaxy S21 firmy Samsung

B&H Photo oferuje obecnie najlepsze ceny na nowy telefon Samsung Galaxy S21, który jest odblokowany przez operatora i współpracuje z większością operatorów na całym świecie. S21 z 256 GB pamięci jest dostępny w kolorze szarym phantom za 700 USD. Jest to godne uwagi, ponieważ jest teraz w tej samej cenie, co wersja 128 GB w Amazon.


Uzyskaj roczną subskrypcję rodzinną 1Password za połowę ceny

Skraj czytelnicy mogą zaoszczędzić na menedżerze haseł 1Password dla całej rodziny (do pięciu osób, w tym tych, które mogą mieszkać w innym gospodarstwie domowym). Jeden rok usługi zwykle kosztuje 60 USD, ale nowi użytkownicy mogą zarejestrować się teraz i wydać zaledwie 30 USD w ciągu roku. Miesięczny koszt to zaledwie 2,50 USD, aby uzyskać indywidualny dostęp do aplikacji na iOS, Androida, macOS, Windows 10 lub przeglądarkę. Ta umowa wygasa 15 kwietnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook